Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőt szeretnék keríteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt szeretnék keríteni annak a srácnak, aki nekem tetszik. Ez nagyon dilis?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nekem nagyon nagyon tetszik, viszont neki én nem vagyok és nem is leszek az esete. Csúnya vagyok és kövér. Ő meg izmos és jóképű. Most az egyik ismerősömnek beszéltem rola, hogy illenének egymáshoz, ismerkedjenek meg. Igazäbol azért teszem, mert tudom h nagyon rendes jó fiú, aki ritka ebben a mai világban. Szeretném ha ő boldog lenne valaki mellett, aki megérdemli. Ezért nagyon hülyének néztek?

17/L


2013. dec. 18. 22:23
 1/6 zotanbro ***** válasza:
Értem én, hogy villanymotor, de mi hajtja?
2013. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy lánytól teljesen normális.
2013. dec. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kissé, de legalább jót akarsz
2013. dec. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a saját életemmel foglalkoznék.Ha olyan jó fej, meg minden, ahogyan állítod, akkor nem hiszem , hogy segítségre szorulna.
2013. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jót akarsz, csak kérdés, hogy el fogod-e tudni viselni, ha majd látod őket pl. csókolózni. Ha igen, akkor segíthetsz, ha nem, akkor viszont inkább ne foglalkozz a sráccal.
2013. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz ilyesmikkel, inkább fogadd el önmagad, és ki tudja, még talán neked is összejöhet vele a dolog!
2013. dec. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!