Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik fiú-lány barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés
Most hárman (2 lány és 1 fiú) jó közeli barátságba kerültünk. Tök jól elvagyunk, de fontos dolgokat is megbeszélünk. Szerintetek ez maradhat ennyi? Vagy előbb-utóbb valamelyik fél részéről több lesz?

2013. dec. 19. 22:47
1 2
 1/20 zotanbro ***** válasza:
8%
így kezdődik egy gang bang
2013. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
előferdülhet h valaki többet érez majd, de van nekem is van lány barátom (ő se csúnya és nekem is van barátnőm)
2013. dec. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ha az egyik nem a másik biztos érez valamit.
2013. dec. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Tudod ezt a kérdést sokan felteszik, de csak azért, mert nem ismerik a teljes változatot, ami így hangzik:

Létezik fiú/lány között barátság? Ha igen, akkor miért nem?


Remélem érted a lényeget.

2013. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Amúgy létezik... Nekem a legjobb barátom 5 éve 1 lány... De ehhez az kell, h ne legyünk egymás esete... Egyáltalán xdd szóval én azt mondanám, h 100ból 1-5ször... Ez a kétszemélyes barátságra igaz... 3nál hátványozódik fordított arányosan az esély xdd
2013. dec. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. Gondolj bele, ha az egyik tud nemtöbbet érezni, akkor nyilván a másik is tud nemtöbbet érezni. Persze elöfordul, hogy végül mégis kialakul valami, de nem feltétlen.
2013. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. A legjobb barátom a párom már 3 éve, de sok olyan fiú barátom van, akikkel soha nem tudnék elképzelni párkapcsolatot, mert van bennük valami, amiért nem tudnék beléjük szeretni. De ettől függetlenül jól kijövök velük.
2013. dec. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Nem létezik, mert előbb utóbb az egyik többet akar....
2013. dec. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Létezik.


Van pasi barátom, meg férjem is.


Ők ketten is bírják egymást. Nincs féltékenykedés meg ilyen hülyeségek.


A férjem tudja hogy sose volt köztünk semmi, régebbi osztálytársi kapcsolaton, és barátságon kívül(1 évvel régebb óta ismerem a barátot, mint a férjemet)


Szóval régen sem volt, és nem is lesz soha semmi köztünk ezen felül.


Én nem úgy nézek rá mint pasira, hanem mint barátra, és ez nála is így van.

Pláne úgy hogy sose próbálkozna nálam már csak azért sem mert foglalt vagyok. Nála ez kizárt.


Évek óta nagyon jól működik a barátságom is, illetve a házasságom is.


27/N

2013. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tetszenek ezek az emberek, akik mondogatják, hogy igen létezik, mert nekem van barátom és nem akarok semmit, de azt ő nem tudja, hogy a másik emberben mi zajlik le, éppenséggel totál beléd lehet zúgva, csak a barátság érdekében türtőzteti magát...
2013. dec. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!