Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit higgyek?

Figyelt kérdés

Egy csaj bevallotta, hogy szeret, de egyfolytában egy másik fiúval lóg, vele megy haza, jön suliba. Ajándékot is vesz neki Karácsonyra, szokott róla beszélni is. Nekem meg éppen, hogy köszön, néha rám ír.

Ő 16l én 16f



2013. dec. 20. 13:26
1 2
 1/12 viktorvarga ***** válasza:
semmit nehidj,mond neki hamajd le lufizik elhiszed..
2013. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1. Nem akarom, hogy lelufizzon, nem vagyok olyan. Te meg tanulj meg írni.
2013. dec. 20. 13:29
 3/12 Jézus :) ***** válasza:
45%

Hát egyikőtök se "higgyen meg hidjen semmiben"!


HIGYJETEK viszont a megbocsájtásban és felebarátotok szeretetében! :)

2013. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy a nők libancok.
2013. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg én is rosszul írtam. Jó nagy balek vagyok, köszi. A lány nem "libanc"
2013. dec. 20. 13:33
 6/12 anonim ***** válasza:
ö bevallotta ezt és te mit mondtál? mit csináltál? Neked is tetszik? Könnyen lehet hogy csak féltékennyé akar tenni azzal a améásik fiúval föleg ha te nem kezdményezel semmit. Mondjuk nem értem miért a lánynak kell eleve ezt bevallania. ennek nem igy kéne lennie hanme ugy hogy te kezdeményezel.
2013. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán tetszik a lány. Aranyos, de valamiért elkezdett érdekelni kicsit.
2013. dec. 20. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor elöször te döntsd el mit akarsz. Ha ugy döntesz megismerkednél vele jobban akkor kezdeményezz ha meg nem akarzs töle akkor ne csinálj semmit. Gondolodm csak azért kezdett el érdekeli mertte tetszel neki. Ez igy működik sok embernél hogy akkor rögtön elkezdi érdekelni a másik. Egyébként hogy jöt neki hogy ezt mondta neked? milyen körülmények között?
2013. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A "higgyek" helyes volt, kedves Jézus. :) Kérdező, te meg akkor jársz a legjobban, ha rákérdezel.
2013. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nah mondom, nem húzta alá pirossalxDD oké, rá fogok kösz:)
2013. dec. 20. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!