Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól tettem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem vagy csak rosszabbat csináltam vele?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy barátommal nagyon ritkán találkozunk kettesben, inkább csak suliban. De az nem olyan...

Eddig 1-2 hónaponként eljött ide,mikor úgy tartotta kedve és nem volt a tanulás a kifogás.

Mikuláskor mondtam neki, hogy talán én is elmehetnék hozzá, szüleim is megengednék. De ő azt mondta,hogy sokat kell egész nap tanuljon a dolgozatokra...és láttam,hogy nem szeretné, ha mennék.

Most meg már,hogy szünet van, azt mondta eljön vasárnap.

Mivel 6 km van az otthonunk és a buszmegálló közt, eddig anyummal mentünk mindig elejébe. Akkor nap viszont anyumnak reggel 9 körül van ott dolga a városban,akkor jöhetne is vissza velünk,s anyum sem kéne újra bemenjen érte.Azt mondta,az túl korán van neki.

Erre mondtam,hogy akkor ne is jöjjön, hisz ő sem akarta a múlkor, hogy én menjek. Úgy látszik,még örül is neki, azt mondta hogy jól van.

Szerintetek jól tettem, vagy ezzel csak már rosszabb lesz?


2013. dec. 20. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogyan tettél, ez már rég nem rajtad múlik. Normális srác erre azt reagálta volna, hogy ne haragudj, és megyek, mert szeretnék veled lenni. A te barátod folyamatosan keresi a kifogásokat... Ha nagyon ritkán tudtok együtt lenni, az lenne a normális, ha minden lehetőséget ki akarna használni. Szakíts vele, mert láthatóan egyáltalán nem hiányzol neki...
2013. dec. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

először én is arra gondoltam, de miután ezt felajánlotta, reméltem van még remény.

És ha megkérdezném cinikusan, hogy örül-e hogy nem jön?

2013. dec. 20. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez már semmin nem változtat... Csak magadat hozod kellemetlen helyzetbe, hogy itt kéreted magad ezekkel a megszólalásokkal (hidd el, tudom, milyen, én is voltam már ilyen helyzetben párkapcsolatban - 19/L). Én a helyedben így is eléggé megalázva érezném magam. Ha akarna jönni, veled akarna lenni, azt kimutatná. Én a helyedben megmondanám, hogy akkor semmi értelme járnunk, ha nem mutatsz hajlandóságot arra, hogy velem legyél.

Ezen a ponton vagy észhez tér, vagy elfogadja - ha az utóbbi, akkor időpazarlás volt a kapcsolatotok.

2013. dec. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!