Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknél sokszor fontosabb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél sokszor fontosabb az ösztönösség az érzelemnél a párválasztáskor?

Figyelt kérdés

Nagyon sok nő azt mondja, hogy neki az a lényeg, hogy kedves, aranyos, okos, türelmes szerető párja legyen. Na most szerintem ez egyáltalán nincs így. Én pontosan ilyen pasi vagyok, nagyon sok nő oda van értem, nagyon boldogok velem meg minden kb. 1 hónapig. Utána rájönnek, hogy nekik inkább más kell, nem ilyen pasi.

Barátom egy bunkó, abszolút nem kedves stb, pont az ellentétem, viszont nagyon helyes, férfias és sose volt gond barátnőt találni. Sokszor szenvednek mellette a nők, de nem hagyják ott.


2013. dec. 21. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

rossz a megfogalmazás...az, hogy valaki " kedves, aranyos, okos, türelmes szerető párja " csak a kapcsolat alatt derül ki...


Párt ezek alapján választanak, de azért mert valakivel kapcsolatban vagyok, ég nem automatikusan a párom...(eleinte csak a pasim, barátom, udvarlóm), madj kiderül idővel, hogy a párom-e, majd, hogy a megfelelő párom-e...


(az, hogy te mit látsz a pasiban, nem ugyanaz, minta mit a nők látnak:))

2013. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt, náluk az ösztönösség indukálja az érzelmeket.
2013. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A férfiaknál az a döntő, hogy minél több nőbe juttassák a spermájukat, a nőknél meg az, hogy a gyerek felnevelésének az igényeit valaki minél nagyobb mértékben átvállalja, és őt tehermentesítse.


És persze a nők akkor is ezt fogják csinálni, ha nincs gyerekük vagy nem is akarnak. Akkor is ezt csinálják, ha a szexhez már egyáltalán nem kapcsolódik szükségszerűen a gyerekvállalás.


És persze a férfiak is ezt csinálják, pedig semmi értelme, hiszen a pénz segítségével szinte bármilyen nőt szinte bármilyen férfi megkaphat.


Az egész emberi társadalom arra épült fel, hogy a nők és a gyenge, beteg és buta férfiak jogait védjük. Hogy az omega férfiak is jussanak nőhöz, és hogy a nők ne egyedül nevelgessék a gyerekeiket.


Mi értelme van pl. annak, hogy egy szép, egészséges, erős, okos és gazdag férfi egyetlen nőnek csináljon gyereket? Még abból a szempontból sincs értelme, hogy sokkal több gyerekről és feleségről tudna gondoskodni. A társadalom mégsem hagyja ezt.

2013. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!