Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartottál már ki csajt szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartottál már ki csajt szex miatt? Mennyibe került ez neked?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Az összes csajt el kell tartani máskülönben lapát!!!


PÉNZ

2013. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott a pont első!!!!
2013. dec. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még ha szex miatt tartottam volna ki...

Sokba, úgy másfél gurigába.

2013. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ahhoz túl zsidó vagyok, hogy hagyjam, hogy valaki hosszú ideig rajtam élősködjön. akkor már inkább ku*rvázok! ott szóbeli megállapodást kötsz egy szolgáltatóval, hogy szolgáltasson neked, te pedig fizetsz.

amúgy nagyon sokba kerülhet, de attól függ, hogy földrajzilag hol vagyunk és milyen kultúrkörben. egy falusi ostoba tyúk nyilván negyedannyiba kerül mint egy pesti kis ku*rva.

2013. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

soha


soha nem fizettem szexért. egy vacsora a legtöbb. vagy a hotelszoba :D

2013. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
havi 100, Pecsen.
2013. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!