Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szellentés barátnő társaságában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellentés barátnő társaságában?

Figyelt kérdés

Mit tesztek, ha érzitek, hogy elég nagy a nyomás benn, amit csökkenteni kéne, fingani, de ott van a barátnő?

Kieresztitek halkan? És ha megérzi a szagot?


Ha társaságban, tehát más is jelen van a barátnőn kivül, akkor is szellentetek. Rákennétek a barátnőtökre, hogy mentsétek magatokat?



2013. dec. 20. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:

fél óra múlva mit fog az számítani, ha fingasz egy k_urva nagyot?


valamikor el kell kezdeni.. természetes dolog, mindenki megérti. annyit tehetsz, hogy ne legyél bunkó, hogy arrébb húzódsz. de ezen nincs mit szégyelni vagy semmi olyan nincs benne, ami miatt gátlások kéne hogy keletkezzenek benned


rákenni biztos nem kenném, viccesnek vicces lehet, de rosszul esne a nőnek :)

2013. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a bizalom.
2013. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kenném rá és ha vele vagyok akkor igyekszem nem az orra alá durrantani.

Tudom, hogy nem is zavarná, de azért mégse. Nem akarom, hogy megpusztuljon a szagtól.

2013. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Gáz fingani társaságban, a barátnőd előtt is.

Valahogy visszalehet tartani, ha jól kiszarod magad a találkozó előtt.

2013. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

xDDD

ha kijön akkor ki :DD

mai lányoknak még tetszik is ha van humóra xDD

2013. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párom nem zavartatja magát,pukizik mellettem
2013. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Engem nem zavart egyik barátomnál sem.. Ez természetes. Jó, nem azt mondom, hogy szarja össze magát amíg együtt vagyunk, de belefér, ha nagyon muszáj :D
2014. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!