Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem miért van regisztrálv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem miért van regisztrálva egy fizetős társ/szex partnerkereső oldalon? A sz. Gép előzményeiben volt, kiket nézeget.

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 23:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá? Ha jól működik a kapcsolatotok, akkor mindent meg tudtok beszélni.
2013. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Már nem rajta áll, hogy megáll-e flörtölésnél...

tudom, ilyenkor egy kellően rámenős nő el is viheti

egy menetre, kettőre, örökre

2013. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Na nesze...és még a nőket degradálják a hűtlenség miatt... -.-
2013. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
nem mind vagyunk ilyenek
2013. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én a helyedben telepítenék egy keyloggert a gépre, és akkor minden kibukik, addig nem is szólnék neki.
2013. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Hát én nem érek ehhez,aki megtudná csinálni az a haverja. Szerinted?

:S

2013. dec. 22. 00:15
 17/21 anonim ***** válasza:

Ne az ő haverjára bízd, mert biztos megbeszélnék.

Itt gyakszin is van csomó ilyen kérdés, mármint a keylogger használatát illetően, keress rá keylogger címszóval, vagy ha beírod a google-ba, hogy keylogger használata, akkor ki fog dobni youtubos videókat,amin lépésről lépésre megmutatják, hogy kell telepíteni. A lényege az, a gép minden látogatott helyet lefényképez, amit látogat a párod, megszerzed így a jelszót,mindent, erről óránként küld képet az általad megadott email-címre. Refog Keylogger.

2013. dec. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm,de ilyet nem szeretnék csinálni.azt hiszem én ennél becsületesebb vagyok,most se kutakodtam,magam dolgában kerestem valamit.
2013. dec. 22. 00:32
 19/21 anonim ***** válasza:
Oké, te tudod, ha szeretsz hazugságban élni, ám legyen...elpazarolsz ki tudja hány évet egy olyanra,aki lehet, hogy már többször megcsalt? Mert végülis miért lenne fent egy ilyen oldalon? Az ilyen embernek kár segíteni...de akkor nem értem,minek nyavajogsz,ha úgyis csukott szemmel akarsz járni.
2013. dec. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem is fura, hogy ilyen helyzetben NEKED vannak gátlásaid?
2013. dec. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!