Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés
10.esek vagyunk, mióta megláttam, odavagyok érte. Mindent szeretek benne. De nagyon különbözünk, ő elég nyitott és mindig bulizik. Én meg nagyon visszahúzódó vagyok. Ennek ellenére eléggé jóban vagyunk. Sokszor csak úgy bámulok rá, mint valami idióta, de mostanában valahogy mintha ő is ezt csinálná velem. És nem tudom, hogy csak szivat, vagy ugyanazért figyel, amiért én őt. Szóval nem tudom, hogy mit kéne tennem. Felejtsem el, mert osztálytárs? Vagy legyek többet a közelében? Mindig ő jár az eszemben. Segítseteeek! 16/L
2013. dec. 22. 01:34
 1/5 anonim válasza:
SZIVAT csak!
2013. dec. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ktk312 ***** válasza:
Házinyúlra nem lövünk...
2013. dec. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Párommal osztálytársak voltunk, szóval ez nem feltétlenül baj.
2013. dec. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bámult intenzívebben, hátha lángra lobban, és akkor meg van oldva a probléma. Mást pozitív végkimenetele nem lehet a bámulásnak. Gondolom nem 10.ben kerültetek egy osztályba, tehát már pár év kitartó bámuláson vagy túl, tehát te is jól tudod, hogy nem hatékony stratégia.
2013. dec. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyémántlány ***** válasza:

Olvasd el az SZJG-t, szörnyülködj a főszereplő bénázásán, és lépj valamit a srác felé, oké? A bámulással semmire nem mész!

Nincs mit vesztened, az is lehet, hogy esetleg tetszel neki!

2013. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!