Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lada 2107 kérdése:

Szerelmes vagyok az osztálytársamba. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Idén kezdtük a gimnáziumot,ő egy évvel idősebb nálam. Úgymond tökéletes lány (gyönyörű arca van,szép alakja,imádja a focit,csak a barátnőivel lóg,alig láttam sráccal,járna osztálytársal,nagyon jó fej.....) Finoman szólva sem vagyok álompasi (elég nagy a belem,az arcom az viszonylag rendben van). Elég jó viszonyban vagyunk,csak én nem merek nyitni felé. Azon kívül,hogy szinte minden reggel elkéri tőlem az angol házit,csak fociról beszélünk általában. Egyszer mentem oda hozzá egy dupla tesi óra elején,az lett belőle,hogy az óra végéig beszélgettünk (és nem fociról,megkérdeztem tőle,miért veszett össze a legjobb barátnőjével,és mint a lavina,csak úgy mondta...még a beszélgetés elején kicsit messzebb ültem tőle,erre a bárátnője a karjánál fogva húzta oda hozzám,és nem is ellenkezett....óra végén meg egy másik barátnőjének mondta,hogy örült,hogy beszélgettünk) csak azért szeretek iskolába járni,hogy láthassam őt.....(meg persze haverokkal hülyülni,de ez most más) tudom,hogy egy alkalommal nem tudtam megváltani a világot,és nem nagyon számít,hogy az angol házit mindig tőlem kéri,de ha többször odamennék hozzá,akkor kitudnák hozni valamit a dologból?
2013. ápr. 11. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát persze! Menj oda hozzá, beszélgessetek, barátkozzatok! Légy férfi! :)
2013. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:-)
2013. ápr. 11. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!