Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondjaim vannak a pasimmal!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondjaim vannak a pasimmal! Légyszi adjatok tanácsot!?

Figyelt kérdés

Szóval...

Világ életemben elítéltem az olyan embereket akiknek lételemük az alkohol. A párom mielőtt megismerkedtünk, rengeteget ivott, ezt ő maga is bevallotta. Miattam minimalizálta ezt alkalmankénti haveri társaságos sörözésre. Akkor sem rúg be, de egy 5-6 sör minimum lecsúszik. Én ezt is nagyon nehezen nyelem le, főleg hogy tudom milyen volt az előéletében és félek, hogy vissza fog majd egyszer csúszni. (Nevelőapámból kiindulva, mert ő se veti meg a piát és ő is ígérgetett anyámnak aztán sose tartotta be, meg szerintem mindenki tudja, hogy mennyire hihetőek ezek a fogadkozások olyan embernél, aki igenis sokat iszik) Egyszerűen úgy érzem, hogy nem tudom tolerálni a sörözgetést se. :( Egyébként külföldön élünk, ott kint nincs neki más, csak a munka, meg én igazából. Ott kint is megiszik kb 3-4 doboz sört 1 hét alatt otthon, az talán még elfogadható lenne. Viszont 2 havonta járunk haza kb 2 hétre, olyankor mindig a haverokkal összeülnek inni és ez nagyon zavar. Gondolkoztam már azon is, hogyha itthon élnénk (vagy mi lesz ha egyszer hazajövünk) szerintem sokkal többet inna, mert lenne kivel és azt a kapcsolatunk igencsak megsínylené.

Volt még egy dolog amivel eléggé megbántott a napokban...

Elmentünk egy kajáldába, hogy onnét hozunk haza valami meleg kaját. A pult mögött egy csinos lány állt, kedves volt és közvetlen. A kedves párom meg azonnal nekiállt vele jópofizni. Megkérdezte a csajtól, hogy itt dolgozik-e még XY, mert ő ismeri és neki is volt alkalmazottja az az illető, előadta a csajnak a nagymenőt, hogy neki van egy vállalkozása itthon (kocsma természetesen). Meg össze vissza röhögcsélt, poénkodott a csajnak széles vigyorral a pofáján... Vagyis kőkeményen flörtölt vele, és k*rv*ra lesz@rta, hogy ott állok mellette én, akit állítólag imád. Mikor kimentünk a kocsiba nagyon összevesztem vele ezért. Már többször bocsánatot kért, de nekem ezek a dolgok erőteljes figyelmeztetőül hatnak, hogy nem fogom bírni mellette, ha ő így viselkedik. Tegnap összepakoltam a cuccom, és majdnem hazautaztam anyámékhoz azzal a döntéssel, hogy nem megyek vissza vele külföldre és befejezem a kapcsolatot, mert nekem nem fekszik a pia, és a következő alkalomnál, mikor megaláz azzal, hogy a szemem láttára flörtöl, valószínűleg ott helybe leb@asznék neki egyet. Az eszem szerint elhagynám. A szívem tartott vissza a minap, hogy hazamenjek mert szeretem. De azt is tudom, hogy nekem nem erre van szükségem. Belül úgy érzem, hogy a kapcsolat rövidre zárása lenne a helyes, csak még nincs hozzá erőm. Ő 31, én 24 éves vagyok. Tanács?


2013. dec. 22. 06:31
1 2
 11/11 walk w1th mee ***** válasza:
valaki foglalja össze!
2013. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!