Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te bevennéd a "nemszeretem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te bevennéd a "nemszeretem" tablettát, ha lenne ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy párom, aki egyszerűen nem szeret. Hónapok óta húzzuk ezt, kedves velem, de nem szeret. Én szerelmes vagyok. Most azt érzem, ha lenne egy tabletta, amit beveszek és elmúlik az érzés, akkor bevenném.

De talán akkor sivárabb lenne az életem, az érzés nélkül. Ha annyira rossz lenne nekem, akkor szakítanék, nem?

De most nem tudom elviselni a gondolatot, hogy nem bújhassak hozzá néha...


Te? Szeretnél egy ilyen tablettát? Vagy szerettél volna az előző kapcsolatodban?


2013. dec. 22. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
bevettem volna sokszor
2013. dec. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A te helyzetedben sem venném be, hanem szakítanék és más után néznék, de ez én vagyok.


Volt már reménytelen szerelmem, akkor bevettem volna.

2013. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De b+ ha egyszer ilyen nincs
2013. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most jól jönne egy ilyen :/
2013. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
már dolgoznak ezen
2013. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy varázsszőnyeg én lennék Aladdin . Azt tanácsolom,hogy ne öld meg magad. Ha tudat alatt ez volt a kérdésed.
2013. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Neeem, nem öngyilkosságról beszélek, csak valamilyen tablettáról, ami a szerelmes embert észhez téríti akkor és ott...

Kívülről mindenki jól látja a másik kapcsolatát, mert nem ő szerelmes abba az emberbe. Mindenki tudja, hogy szakítani kellene és mást keresni, de ha a szerelmes ember a saját kapcsolatában is értelmesen gondolkodna, akkor nem lenne ennyi embert itt a GYK.-n, de itt vagyunk, itt vagyok én is...

2013. dec. 22. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Tabletta nélkül is megoldható , írtózatos kínok mellett és nagyon sok elszántság kell hozzá.


Szeretek egy lányt , de egy másik r hadék miatt nem lehetünk együtt és most nem tehetek mást minthogy felejtek és túlteszem magam rajta , hiába sóvárgok minden percbe a közelségéért vagy csak , hogy beszéljünk egy kicsit. Nagyon nehéz megállni...

2013. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kéne egy ilyen tabletta. Még mindig nem tudom elfelejteni a barátomat, szeretem, pedig az eszem rohadtul tudja, hogy semmi értelme nincs és utálnom kéne, de egyszerűen nem tudom...
2013. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!