Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nemszeretem vagy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nemszeretem vagy mi a f*sz van velem? :/

Figyelt kérdés
Nemrég nagyon csúnyán összevesztem a fiúmmal. Én időt kértem tőle de ő nemakart szünetet a kapcsolatunkba. Sírt h nehaggyam el. ok.. belementem..de azóta már nemolyan mint volt régen. Nincs kevdvem vele találkozni se semmi. Azhiszem szeretem még mindig de valami elromlott.. Nemakarom elhagyni mert már egy féléve együtt vagyunk meg tudom hogy akkor hogy összetörne de valamit kellene ezellen tennni.. ötletek pls hogy ujra ugy szeressem mint rég? ://
2011. júl. 23. 14:30
 1/3 napietus ***** válasza:
visszasírta magát, szó szerint, csak azért vagy vele, mert megsajnáltad. szerintem ez rossz döntés volt, lehet, hogy pillanatnyilag ez tűnt könnyebb útnak, de ez így csak bánatot fog hozni mindkettőtök számára. sajnálom, de szertintem az idő igazolta az eredeti döntésed helyességét.
2011. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Pfff... fél éve vagytok együtt, de már elromlott. Ez aztán komoly kapcsolat! Minek akarsz te ebbe visszamenni? Ha mindketten egoisták vagytok, nem engedtek a másiknak, akkor jön a veszekedés - aztán meg ez. Amíg érzelmileg nem vagytok érettek, egymásnak estek bármi miatt, és végül megbánjátok, addig nincs keresnivalótok együtt...


Vége van, fogadd el! Ő meg nem fog összetörni, majd megtanulja, hogy nem így kell csinálni. Te is tanuld meg, hogy nem így kell! Egy kapcsolat kettőn áll. És ez rajtad éppen annyira bukott, mint rajta.

2011. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy fél év az nem sok idő. ha nem megy értesd meg vele,hogy nem megy és kész. jobb lesz neki is meg neked is.
2011. júl. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!