Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg soha nem lesz kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg soha nem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés
16L vagyok, még soha nem jártam senkivel, már csókoltak meg, de arról sincs jó emlékem. Az van, hogy én nehezebben jövök ki az emberekkel, nem nagyon járok el sehová, a családom nem gazdag és nem vagyok olyan szép, mint a többi lány. Soha nem akart még egy fiú sem elhívni randizni. Valahol olvastam, hogy aki fiatal korában nem lesz szerelmes, az felnőtt korában szeretethiányos lesz, és nehezebben lesz kapcsolata is. Na meg az is ott van, hogy én nem akarom majd könnyen odaadni magam valakinek. Ha nem vagyok gazdag, szép és könnyen ágyba vihető akkor soha nem lesz senkim?
2013. dec. 22. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért a pasiknak fontos a külső ezt asszem kijelenthetjük. Szóval az igaz, hogy nem mindenki születik baba pofikával de legalább a maximumot próbáld kihozni magadból. Ha kövér vagy fogyj le. Legyél ápolt, illatos, fésülködj, moss fogat. Legyen tiszta a ruhád. Izlésesen sminkelni is lehet. Néha fodrász sem árt. Azért írom ezt, mert sokszor látom, hogy az alapvetően szép lányok nagyon adnak ezekre tovább növelve az előnyüket a nem olyan szépekkel szemben. Viszont aki nem olyan szép, az minden mindegy alapon kissé igénytelen is.
2013. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiiii ***** válasza:
Tényleg nem lesz. Főleg, ha itt ömlengsz...
2013. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pénz nélkül nehéz...


De utána tudsz nézni hogy hogyan hozhatod ki magadból a maximumot. Már ami a megjelenésedet illeti.


"aki fiatal korában nem lesz szerelmes, az felnőtt korában szeretethiányos lesz"


Ez nem egészen így működik. Ha egy lányt az apja nem szeretett eléggé vagy nem mutatta ki felé a szeretetét, esetleg elfordult tőle azzal később a férfiak is ezt fogják tenni valamennyire.


És azon azért gondolkodj el hogy mi az amit te tudsz adni egy pasinak? és azt erősítsd magadban! Mert a semmire nem fognak rástartolni...

2013. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy vonzó légy, nem szépség vagy pénz szükséges, hanem akaraterő. Teszem azt; légy ápolt. Ezen felül egy klassz frizura. Alapdarabokból álló ruhatár. De szerintem ezekkel te is tisztában vagy.

Amiről viszont nem tudhatsz, de sürgősen be kellene fejezned, az ez a fajta hozzáállás! Mi ez a "könnyen odaadni magam"- baromság? Nem odaadnod kell majd magad, hanem neked kell akarnod az együttlétet, nagyjából 50 %-os arányban!

Amúgy meg meg kell tanulni eljátszani a felszínest, hogy kijöjj a környezeteddel, és csak annak mutasd meg teljes önmagad, akinek ezt valóban megteheted. Értsd: nem kell annyira ragaszkodnod a fene nagy személyiségedhez, mert te is csak egy vagy a 7 milliárdból. Vedd kicsit lazábban az egészet és másképp fog alakulni minden.

2013. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen hozzáállással nem is lesz.
2013. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!