Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy a pasik nagy része mindjárt az első randin a lakásomon akar szexelni?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek társat és mindegyik pasi azt akarja hogy az első randi mindjárt az én lakásomon legyen,még az is akinek van lakása. Nem tudom mire vélni ezt a gondolkodás módot. Az első ilyen randi után kezdtem erre felfigyelni ,na ez a pasi alaposan szemrevételezte a lakásomat meg is jegyezte hogy milyen aranyos kis szép lakás aztán elkezdte mondogatni hadd maradhasson nálam éjszakára ,meg hogy ő milyen éhes mert szex után mindig megéhezik stb. Persze mondtam neki hogy nem szeretném ha mindjárt első alkalommal itt aludna és most inkább még ne . Ami érdekes volt hogy éhes volt de leszaladt a kocsijához hogy felhozzon egy doboz sört. Még gondoltam is rá hogy minek mondja hogy éhes amikor sört iszik,inkább evett volna otthon mielött eljött hozzám,mert állitólag egész nap nem evett,aztán piásan haza autózott. Utána nem maradtunk kapcsolatban,de utána a többi pasi is akivel taliztam azok is mindjárt az első randin nálam akartak szexelni.Nem értem ,ilyenkor terepszemlét tartanak a pasik a nő lakásán azért van ez a felfogásuk?
2013. dec. 22. 17:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
5-ke nem vagyok 30-as ,50-es vagyok és itt az a kérdés hogy miért így gondolkodik egy nálam kicsit fiatalabb férfi?! Egyszer jött így fel hozzám így egy pasi de többször se.Próbálom kiszűrni hogy ki az aki komoly kapcsit akar de nehéz mert ugye ez a sörös pasi is azt mondta.Okultam is belőle,első randin nem jön hozzám senki,elmehetünk sétálgatni. Inkább minthogy így járjak.
2013. dec. 22. 17:52
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor még öregebb vagy. mire vársz? A komoly kapcsolat is így kezdődik nálunk.
2013. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12-es te hány éves vagy?
2013. dec. 22. 18:11
 14/17 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt sajnos én is észrevettem. Nem is hívok fel senkit a lakásomra, sőt első randin inkább kerülöm is a témát, hogy van lakásom...
2013. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Eleve nem randizom olyannal, aki - bármelyikünk- lakására szervezi a randit. Egyszer volt, hogy a pasi lakásán találkoztunk, mert LUSTA VOLT kimozdulni. (Mondjuk ide már eleve úgy mentem, hogy nem lesz belőle semmi, csak unatkoztam, és beszélgettünk, nem jönnék össze olyan pasival, aki ennyire kényelmes.)

Azért pár tiszteletkört fusson már! Olyan volt, hogy valaki elvitt iszogatni, beszélgettünk, ismerkedtünk, és utána a lakáson kötöttünk ki, mert olyan jól alakult. De ebben legalább megvan a szándék, hogy meg akar hódítani, belefektet egy minimális energiát, hogy megismerjük egymást. Aki még erre sem képes, arra én nem vagyok kíváncsi, az csak egy tárgynak tekint!

Egyszerű a megoldás, kérdező: ne randizz a lakáson. Ezzel máris megszűröd a jelölteket, mert aki nem képes veled egy kávézóban/teázóban/étteremben/kocsmában/parkban találkozni, az eleve csak egy tárgynak fog tekinteni. Ha hagyod, akkor visszaélnek vele.

2013. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15-ke ,hasznos választ adtál nekem a saját példádat is hozzáadva. Köszönöm,kellemes ünnepeket neked és boldog új évet!
2013. dec. 22. 19:25
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem már eleve az gáz, hogy az első alkalommal szexelni akarnak. Biztosan komoly kapcsolatot keresnek. Be nem engednék ismeretlen férfit a lakásomra, pláne úgy hogy ő veti fel. Jobban is vigyázhatnál kikkel állsz szóba.
2013. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!