Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Külsőre sok embernek tetszem, de az első pár találkozás után mintha mindenki kiábrándulna belőlem, pedig előtte odavannak értem. Rengeteget csalódtam az utóbbi időben és már semmi önbizalmam nem maradt, kezdem feladni, pedig iszonyatosan vágyok szeretetre/szerelemre. Belém még soha nem volt szerelmes senki és nagyon rossz látni, hogy a korosztályom, ismerőseim 90%-ának van valakije. Tudom, hogy valami gond van a belsőmmel, de nem tudom, hogy mégis mi lehet ilyen taszító, miért leszek unalmas mindenkinek pár alkalom után. :( 18/L
2013. dec. 22. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Írj privátot, beszélgessünk egy kicsit és utána megmondom.
2013. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nagyon akaszkodsz? Vagy hogy látszik rajtad, hogy lassan mindegy, csak legyen valakid?


Hogy szokott zajlani egy ismerkedés nálad? Akár privátban is írhatod.

2013. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni? Akkor lehet,hogy rájönnénk a gondra
2013. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1000000000000000000000 oka lehet. Még a külsőddel is.
2013. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hol mászkálsz te hogy mindenki kapcsolatban van? Nálunk az emberek fele szingli..


Hogy 18 évesen miért vagy így elkeseredve azt főleg nem értem..


De csak pát ötlet: unalmas vagy,műveletlen,idegesítő,naiv.

2013. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Biztos van valaki akinek kellesz!

Én is ilyen vagyok mint te csak fiúba. Nekem a külsőmmel van baj nulla az önbizalmam és ezzel sokakat elijesztek sajnos, nem megy az ismerkedés be is fordultam már miatta. Most kezdek helyre jönni de nehézkes a dolog.

Én elkezdtem keresni hobbit, újra felkeresek egy társaságot akikkel el lehetek. Elmegyek újra emberek közé és rendbe rázom az életem.

De én is nagyon vágyok már a szerelemre meg a szeretetre.

Van még olyan gondom amiről én sem tudom mi az.

Teljesen egy cipőben járok veled, és még sokan vannak így sajnos.

Nem tudom belül milyen vagy ha így kiábrándulnak belőled. Jó én is ismerek egy csajt aki jól néz ki de amikor jobban megismertem hát hagyjuk....

de én mindenkinek tudok esélyt adni akár barátságra, vagy akár szerelemre ha arról van szó. Csak az a baj hogy kevés olyan ember van aki esélyt adna a másiknak.

Hidd el előbb utóbb rád talál majd a szerelem. Én megtaláltam már ugyanitt, teljesen egyformák vagyunk a csajjal, csak 2 hete eltűnt.

De ez van nem adom fel, előre tekintek és ez a fontos.

2013. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok az az akaszkodós típus. Inkább rám akaszkodnak eleinte, én meg adok esélyt a dolognak, de mindig csalódás ér. Hetekig, hónapokig udvarolnak, majd miután többször találkozunk, eltűnnek. Mindig elrontom valahol..
2013. dec. 22. 18:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyem a szívedet KisBogárka! :D De cukiiii! Majd én szeretlek! :)
2013. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Majd az ötödik házasságod után sírj.
2013. dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is pont ebbe a cipőbe járok. Annyi különbséggel, hogy nálam senki se próbálkozott idáig. Mindvégig a külsőmre fogtam, hogy ronda vagyok. Persze, nem vagyok egy 10/10 pontos csaj, de nem a külsőmmel, hanem a belsőmmel van a baj. Nehezen nyílok meg. Önbizalmam sincs, és amikor rossz napom van, valami katasztrofális lehet a kisugárzásom... :D Szerintem nálad is ez lehet, hogy rossz a hozzáállásod, a kisugárzásod. És hidd el, tényleg sokat számít!
2013. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!