Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mutassam ki az érzelmei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

A szüleim arra tanítottak, hogy soha senkinek ne mutassam ki az érzelmeimet.Soha nem láttak gyengének, soha nem sírtam senki előtt. Még soha senkinek nem mutattam ki mit gondolok igazán, mit érzek igazán.

Most hogy megismerkedtem egy sráccal, és egész jól érzem magam vele, már kezdek belé szeretni, de nem tudom hogy mutassam ki.

23/l


2013. dec. 22. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:

elég furcsa nevelést kaptál, az én szüleim és családom arra tanitott hogy mindig mutassam ki (de nekem nagyon nehezen megy)

esetleg ha sokszor mondod neki, megcsókolod, megöleled, kedveskedsz neki vmivel, azzal elég jól tudathatod vele az érzéseidet

2013. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben nem tudok segíteni. Annyira fa arcom van mint Pinochiónak és annyira kifejezőképes mimt egy kő.

Max írásban vagy szóban tudom elnondani, de sokszor az is elég.

2013. dec. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nézz rá szépen, mosolyogj, érintsd meg, simizd az arcát, túrj a hajába, puszik, és beszélj őszintén, ne légy szégyellős, ő is örül majd ha végre megosztod vele
2013. dec. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
éreztesd vele hogy szereted.
2013. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!