Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha nem zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha nem zavar, hogy a barátom elmegy hétvégén a barátaival egy nyaralóba inni?

Figyelt kérdés
A barátom már egy hete bejelentette, hogy megy hétvégén a barátaival az egyik srác nyaralójába inni. Nem engedélyt kért, hanem mondta, hogy megy. Én teljesen természetesnek vettem, hogy elmehet, hiszen miért ne mehetne, szabad ember. Nem is csaptam balhét, hogy miért nem kérdezett meg előre. Nekünk nem volt lefixált programunk hétvégére. Lányok nem lesznek, maximum egy srác barátnője, de őt is erősen beszélik le róla. :-) A barátnőim viszont azóta nem hagynak békén, mert szerintük hatalmas felelőtlenség elengedni, majd becsajozik, meg minden. Meg különben is miért nem inkább velem van, mert így nem tudunk 4 napig most találkozni. És tényleg megállás nélkül csak ezt hallom a csajoktól, mert szerintük ez egy intő jel, hogy már nem is vagyok olyan fontos számára. 5 hónapja vagyunk együtt, és azóta egyszer volt haverokkal inni, de akkor nem ott alvós "buli" volt. Most komolyan baj, hogy engem nem zavar, hogy elmegy? Én csak azért aggódom, nehogy annyit igyanak, hogy leesnek a lépcsőn, aztán valami bajuk lesz. De amúgy nem zavar. Most bennem van a hiba? Tudom, hogy lányok nem lesznek, az meg nem zavar, hogy barátaival kirúg a hámból. Nem akarok mindig a nyakában lihegni, és megkötni a kezét. Egy kis szabadságot akarok neki adni. Baj ez?
2009. nov. 26. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem attól jó egy kapcsolat, hogy folyton mindenhová együtt mentek. Semmi gond nincs egy pasis bulival, ne izgasd magad a barátnőid miatt.
2009. nov. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem veled van a baj. Majd a barátnőid is rájönnek, hogy nincs igazuk, ha a pasijuk/jövőbeni pasijuk azért hagyja el őket, mert pórázon tartják, és nem kap(nak) a csajtól levegőt sem.
2009. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A baj a barátnöiddel van, te teljesen normális vagy: ha megbizol a barátodban - márpedig ugy látom, akkor miért ne adnál neki lehetöséget a haverokkal lenni. Ha állandáon kontollálod leg bizalmatlankodsz, AKKOR biztos, hogy rövidesen fellázad, igy viszont megvan az esélye, hogy egy tartós, jó kapcsolatotok lesz. (Mi a párommal 25 éve vagyunk együtt, de soha nem ellenörizzük a másikat, mindenkinek megvan a szabadsága - természetesen vannak korlátok, de ezek mindenkinél belülröl jönnek.)
2009. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tök vicces amúgy, h a pasiknak sokszor sír a szájuk, h a barátnőjük "nemengedi el őket". de ugyanakkor meg, amikor a barátnő simán elengedi ésmég csak nemis zavarja, előbbutóbb a pasinak ezmiatt is sír a szája :D merilyenkor meg aztgondolja h "mivan, nemszeret hogy nemféltékeny?" vagy "megakar szabadulni tőlem?" ésezvicces
2009. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőid idióták...a barátod pedig szabad ember,akit megillet a jog,hogy bárhova menjen más engedélye nélkül.Egyébként azt mondják,hogy mindenki magából indul ki...szerintem a féltékenység is beletartozik ebbe,aki nem bízik másban,ugyanúgy nem érdemel bizalmat (:
2009. nov. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!