Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy elegem van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy elegem van, hogy mindig a hibáimat sorolja?

Figyelt kérdés

Tudom nem vagyok tökéletes,de nagyon zavar hogy a saját hibáit sohasem látja.

Múlt hét vasárnap szakított velem a barátom 2 év után,hívtam kerestem 5 napig semmi reagálást nem kaptam.Szerdán elmentem az egyik barátnőmmel meg a kishúgával korcsolyázni,ahol látott egy fiú majd megkeresett facebookon,beszélgettünk pár mondatot de semmi több,nem volt benne semmi olyan.Megkérdezte emlékszem-e rá,és mondtam hogy nem mivel arra figyeltem hogy ne törjem össze magam.Többször utaltam rá,de mikor 10x megkérdezte inkább rá mondtam hogy valami rémlik...Itt abba is maradt a beszélgetés nem írtam neki vissza.

Barátommal kibékültünk pénteken,"megbeszéltük". Ma belinkelte nekem a beszélgetésünket a sráccal hogy miért hazudok hogy nem emlékszem rá.Holott tényleg nem emlékeztem rá,nem fiúkat mentem nézegetni.

Ma összevesztünk és mondtam neki hogy a nem létező szervem kivan,hogy mindig csak a hibáimat sorolja,ő persze hibátlan,és úgy feltúlozza minthogyha lefeküdtünk volna,pedig semmi több nem volt pár facebookon váltott mondaton kívül.

Ti is meguntátok volna ezt?


2013. dec. 22. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy igen. Ha ilyen tahó, nem is kellett volna feltétlenül kibékülni.
2013. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ma összevesztetek, és mondtad neki, hogy kivan az agyad?
2013. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,mindig csak a hibáimat hallgatom.Holott soha nem csaltam meg soha nem találkoztam lányokkal sem nagyon,nem hogy fiúkkal.
2013. dec. 22. 23:21
 4/7 anonim ***** válasza:
nem a hibáidat sorolja, az csak a stack trace XDDDDDD
2013. dec. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
magyarul várok válaszokat,köszönöm :)
2013. dec. 22. 23:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy linkelte be a te és a srác közti beszélgetést?
2013. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudja a facebook jelszómat,és elolvasta az üzeneteim.De arra nem gondol,hogy nyilván ha nem akartam volna hogy lássa töröltem volna.De mivel nem volt benne semmi olyan,így tiszta a lelkiismeretem.
2013. dec. 23. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!