Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány/nő akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány/nő akinek bejönnek a vékony srácok?

Figyelt kérdés
Van olyan lány/nő akinek bejönnek a vékony srácok?

2013. dec. 22. 23:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Értékelem a válaszod... de talán ez még mindíg nem spárta... bár itt tényleg a királyt játszó gengsztereké az ország... már ha kút is van...

De nem ez a lényeg...

2013. dec. 22. 23:55
 22/26 anonim ***** válasza:

THIS IS HUNGARY!!


Avagy a csirketápzabálók földje, mert ha az életben amúgy nulla vagy lealább az izmaidat tudd mutogatni, mint a fürdősprosti.

2013. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Ne fa sza kodjál mán-e he... :) Lehet, hogy az izmaimra nem lehetek büszke, de legalább másra sem! Ja de... őszinte vagyok és nem tolom itt a műmájert?:)


Előbb pontot kaptál... most már felejtsd el... :D Bár nem egy sokk, de azért jól esett a nega...

2013. dec. 23. 00:00
 24/26 anonim ***** válasza:
Az én barátom rendszeresen edz és úgy 60 kg 175 cm-hez szóval nem egy debella állat de hihetetlen gyakorlatokat képes megcsinálni :D És én imádom hogy ilyen vékony,karcsú,ruganyos mozgással,nem egy kötött izomzatú kondis.
2013. dec. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Miért lenne kötött izomzatú egy kondis? Ne írj már baromságokat kérlek.

És mik azok a "hihetetlen gyakorlatok"?

2013. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
sztem a képen lévő férfi, kicsit dagatdt legalábbis nm vékony...
2013. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!