Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tolerálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tolerálja a zenei ízlésemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én rockot hallgatok (azon belül metalcore-t főleg), és azt mondta, hogy undorodik ettől, és nem nőies, szokjak le, vagy legalább fb-on ne tegyem nyilvánossá, mert olyan égő. Volt, hogy úgy felidegesített ezzel, hogy sírtam.

Lassan ott tartok, hogy szakítok, de komolyan a pofám leszakad, hogy ilyen miatt lesz vége...

Mit tegyek, hogyan állíthatnám le? Nem akarom, hogy egy ilyenre menjen rá ez a kapcsolat, pedig én sem kedvelem az ő zenéit, de elfogadom, hogy ő azokat szereti.


Ő 22 éves, én 20.


2013. dec. 23. 00:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
A barátod leszólja a metált? Megverjem?
2013. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem a zenei stílusoddal van baja, hanem veled úgy ahogyan vagy. Csak ürügyet keres a veszekedésre. Ha nem engedi, hogy azokat a zenéket hallgasd ami neked tetszik, akkor ez már egy halálraítélt kapcsolat.
2013. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Megyek én is.
2013. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
0%
Én is nagyon utálom a rockot :) ki nem alhatom egyedül aki a király az a Rock and roll pl_ Fenyő Miklós
2013. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mer ő jb-t hallgat?
2013. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
megint ez a facebook, nem tűnsz fel jó színben a 450 db mulatóst hallgató ismerőse előtt
2013. dec. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg már csak kötözködés..és ilyet hogy nem nőies ez a stílus..pff, nem értem miért kell ilyenbe belekötnie. Legközelebb már az öltözködésedbe meg a hajad színébe fog belekötni..? ne hagyd magad!
2013. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretne, elfogadna úgy, azzal az ízléssel, amilyen van neked. Elég ostoba, ha azt hiszi, meg lehet változtatni a másikat. Keressen inkább olyan valakit, akibe nincsen miért belekötnie.
2013. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

nekem csak ennyi a kérdésem felé:

http://www.youtube.com/watch?v=Y8Lk3ryFbe4

2013. dec. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

\m/


Dobd a srácot! Az egy dolog, hogy valaki nem szereti a metált, de milyen jogon mondja meg neked, hogy mit hallgass?

Önző bunkó az ilyen!

2013. dec. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!