Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tolerálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tolerálja a zenei ízlésemet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én rockot hallgatok (azon belül metalcore-t főleg), és azt mondta, hogy undorodik ettől, és nem nőies, szokjak le, vagy legalább fb-on ne tegyem nyilvánossá, mert olyan égő. Volt, hogy úgy felidegesített ezzel, hogy sírtam.

Lassan ott tartok, hogy szakítok, de komolyan a pofám leszakad, hogy ilyen miatt lesz vége...

Mit tegyek, hogyan állíthatnám le? Nem akarom, hogy egy ilyenre menjen rá ez a kapcsolat, pedig én sem kedvelem az ő zenéit, de elfogadom, hogy ő azokat szereti.


Ő 22 éves, én 20.


2013. dec. 23. 00:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Anno nálunk is így volt, hallgattam a metált, az ő "zenéjétől" (Lady Gaga és társai) néha a falat kapartam, de nem emiatt lett vége.
2013. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
én beraknám a kombájn alá a barátod farkát.
2013. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A facebookon azt osztasz meg amit akarsz, ebbe ne szóljon bele. Azt hallgatsz, amit akarsz, hogy merészeli az mondani, hogy szokj le...

Az ilyen hosszabb távon nem társ. Képzeld el, hogy ha együtt éltek és nem hallgathatod azt amit szeretsz, nem olvashatod ami tetszik. Megéri?

2013. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts. Ez a nyomorult nem méltó arra, hogy bárki is szeresse. Hogy lehet így beskatujázni az embereket? Meg mi az, hogy meg akarja változgatni az izlésed? Takarodjon már. Ha igazán szeretne, akkor olyannak szeretne amilyen vagy.


https://www.youtube.com/watch?v=dgOFr8Z8Is4

2013. dec. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Elég gáz ez a barátodtól... De örülnék én egy ilyen ízlésű lánynak. :D
2013. dec. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
15-ös ne legyél szánalmas már.:S
2013. dec. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"15-ös ne legyél szánalmas már.:S"


Miért? Hátha bejön neki. :-D

2013. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
biztos innen akar barátot a jelenlegi helyett :D
2013. dec. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedési szándékkal írtam, hanem tényleg örülnék, ha ilyen barátnőm lenne, jelezve, hogy azon túl, hogy vannak, akik nem ilyen phaszok, hogy beleszóljanak az ízlésébe, sőt, még inkább örülnének is az ilyennek.
2013. dec. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hagyd a p*csába nem ér annyit ez a srác találsz nála sokkal jobbat :)
2013. dec. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!