Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sík ideg vagyok. Csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sík ideg vagyok. Csak én túráztatom fölöslegesen az agyam, vagy jogosan akadok ki?

Figyelt kérdés

Van egy pasim 2,5 éve. Még mindketten szülőkkel élünk. Amikor neki nem volt egy ideig munkája(=pénze),és nekem meg épp volt egy kis megtakarított pénzem,akkor volt,hogy kisegítettem(a magas összegű telefonszámláit rendeztem,hogy ne kapcsolják ki a szolgáltatást),illetve meghívtam ide-oda,mondván úgyis eljön az az idő,mikor majd közös kassza lesz.Mondjuk a telefonszámlák ügyét úgy beszéltük meg,hogy azt szigorúan visszafizeti,tehát az megvan,hogy mennyi,1 éve fizetgeti részletekben mióta van munkája,de még mindig lóg 20ezerrel.

Ideadott megint pár 1000 ft-ot,de aztán visszakérte,merthogy elszámolta magát a kiadásai terén,mert haza is kell adnia,meg majd a januári buszbérletre félre kell tennie...

Ezt én mind megértettem.

Viszont ma meg elment inni egy haverjával és kérdésemre válaszolva elmondta,hogy tapsolja el az ezreseket.**rva szót nem szólnék,mert ő kereste meg a pénzét,de igenis felidegesít,hogy minden és mindenki más fontosabb annál,mint hogy végre megadja 1 év után a tartozását.Úgy érzem,hogy addig jó voltam,míg én fizetgettem neki,most meg fáj neki visszaadni,pedig tudja,hogy szükségem lenne rá.Egyetemista vagyok,szüleim nem állnak túl jól,kollégista vagyok,de a pasim miatt minden hétvégén hazajárok,ami nem havi 2 ff,én se tudok annyit diákmunkázni,hogy a szükséges kiadásaimon kívül maradjon kis "zsebpénzem".


Összességében ez baromi piti dolognak tűnik,de azért csesztem fel ennyire az agyam,mert ezt a pár 10000 ft visszafizetése 1 éve húzódik már és most is ilyen h*lyére vesz.

Mit csináljak?Én túlzom el?


2013. dec. 23. 00:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A konkrét ügyben én neked adok igazat, ez übergáz.

Azonban azt is jelzi, hogy Q_rvára másként gondolkodtok a világról, pénzről, kitartásról....

Szóval nem szánnék rá még 2,5 évet.

2013. dec. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ohh,van elég alkalma kikapcsolódni.Úgy kb minden héten.1-1 sör még nem idegesítene,mert igyon,ha ahhoz van kedve,de elő szokott fordulni pár nagyobb tételes buli,amikor kell a jack daniels,meg az unicum,de úgy bőségesen.Ha az 1 év alatt kihagyott volna 5 ilyen bulit,már rég megadhatta volna a pénzt.

Mondjuk ezzel is magam égetem,hogy ilyenek után is csak most borultam ki.

2013. dec. 23. 00:57
 13/18 A kérdező kommentje:
Ja,elég gáz az egész.Holnap majd kiverem a balhét.Mondjuk már nem érzem,hogy elérhetek nála valamit.Fáj belegondolni,hogy ez mérgezi meg a kapcsolatomat.
2013. dec. 23. 01:02
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Kezd a tököm kilenni, hogy itt (is) állandóan vagy a k_rva Facebook, vagy a k_rva pénz miatt sír-rí mindegyik nőstény. Aranyom, van egy olyan érzésem, hogy téged jobban izgat a saját pénzecskéd, mint a kanod. Egyébként egyszerűen szoktátok megoldani, fogjátok magatokat és kerestek gyorsan másik fütyköst alig néhány hónapon belül, mert így a legkönnyebb elintézni mindent, ugyanis ha a férfi csak 90-95%-ban felel meg az elvárásaitoknak, azonnal sírtok, kétségbeestek, elkeseredtek, hogy szerintetek nektek csak a rossz jutott (ha nem a legrosszabb), és végül egy másik falloszon köttök ki elégedetlenségeteknek ellensúlyozandó. Sok sikert!
2013. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Egyéni szoc.problem,hogy neked mi fáj.Nem vagyok rá kíváncsi,és ha te se vagy az én problémámra,ne írj.Főleg mivel semmit nem tudsz a kapcsolatomról.Ez csak egy kis részlet,hidd el,rengeteget számít a pasim,sok energiát,időt,munkát és érzelmet fektettem a kapcsolatomba.Ettől még és legfőképpen emiatt bántani fog,ha nem korrekt velem a párom.Szevasz
2013. dec. 23. 01:14
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez neked korrekt, hogy kiakadsz és emiatt tombolsz néhány ezresen egy szerinted olyan kapcsolatban, amibe nagyon sok érzelmet fektettél? Némi ellentmondásosságot vélek felfedezni.
2013. dec. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Szomorú látni,hogy van ilyen szintű szövegértési probléma...

Haver,neked komolyan az a véleményed,hogy ha szerelmes az ember lánya,mosolyogjon és bólogasson mindenre?

Leírom,külön neked,hogy nem a pár 1000 ft miatt pörgök,mert nem tudom megvenni a 67. tűsarkúmat,hanem magával a pasim hozzáállásával.

Innentől kezdve nemtudom,mit nem lehet érteni.

2013. dec. 23. 01:40
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

"de még mindig lóg 20ezerrel"

"felidegesít,hogy minden és mindenki más fontosabb annál,mint hogy végre megadja 1 év után a tartozását"

"mert ezt a pár 10000 ft visszafizetése 1 éve húzódik már"


:D


Na elég ebből a rinyálásból, magyarázkodj csak, szevasz!

2013. dec. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!