Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan Változzak meg?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy egy hónapja vagyunk együtt a párommal... és sokszor mesél olyanokat h ezt azt amazt csinálta ... ezzel nincs is gond, azt is mondta h már kiélte magát mert minden hülyeséget kipróbált, sokszor már kicsit sok, amikor feljön vhogy témába h kivel mit csinált ... akkor leplezem h nem nekem hozzám való téma, nem vagyok visszahúzódó, mindenről szeretek beszélni, akár ilyen témákról is, de vmiért néhány napja azt érzem h enm vagyok neki elég sokszor mondta v is kérdezt h benne lennék e hármasban és mondtam h nem mert azzal vége lenne a kapcsolatunknak... aztán most meg h ésha ő nem nyúl csak hozzám akkor benne lennék e ... addig húzta amíg bunkón mondtam h értse már meg, hogy NEM!

most meg néztünk vmit és volt benne egy csaj és én kérdeztem vmit, a válasza az volt h megdugnám... oké értem én hogy szép volt a csaj meg minden, de akkor is szarul esett, psze mondtam h milyen bunkó mg kö*ög... de nem akarom h erre rámenjen a kapcsolatunk és ezeket nem akarom, és az a baj h ha mondok vmit akkor enyhén szólva bele röhög a képembe... beszélni se akarok vele mert félek h kiröhög, bár azt mondta h elég vagyok neki, még a fejemet is oda húzta h nézzek a szemébe h lássam h neki elég vagyok én is és h neki nem kell más... most akkor mi van ?? Mit kéne tennem ? változzak meg ?? vagy mi ? tény h utálja ha vki hisztizik de ha ezt érezteti velem h kevés vagyok a számára jó hogy elkezdek "hisztizni".


2013. dec. 23. 03:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

tapasztalatlan vagy


egy bunkóval jársz, és te akarsz megváltozni

2013. dec. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is rájöttem hogy elég bunkó, de velem még nem volt az csak ebben a 3-4 napban ... előtte semmi ...
2013. dec. 23. 03:21
 3/14 anonim ***** válasza:

kiélés nincs


a bunkó bunkó marad

2013. dec. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Maradj mellette szerintem tökéletesen megérdemled.
2013. dec. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"de velem még nem volt az csak ebben a 3-4 napban ... előtte semmi ..."


Eddig tudta tartani magát és a jobbik pofáját mutatni. Ezt követően már rendszeresen számíthatsz a köcsögségekre. Dobd ki, nem neked kell megváltoznod.

2013. dec. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy tökéletesen megérdemlem ?????
2013. dec. 23. 03:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt, hogy ha ezt tűröd, és még alkalmazkodni is akarsz hozzá, annak érdekében, hogy együtt maradhass ezzel a f@aszjankóval, akkor nem érdemelsz jobbat nála. Ha csak ennyire tartod magad. Érted?
2013. dec. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazából ez abból indult, ki, hogy anyám elkezdte neki mondogatni, hogy mit tenne ha lenne másik pasim , meg hogy ilyen pasim volt olyan pasim volt, ezzel azt csináltam emezzel amazt ... és mondtam neki h vágjon vissza vhogy ...és ő úgy vágott vissza, hogy azt mondta anyámnak h csinálta már hármasban ... nah hát én meg olyna ideges lettem mert engem nem érdekel ha nekem mondja de az anyámnak ne mondogassa ....itt indult el a dolog... és igaz h anyám meg folytatta annak ellenére hogy mondtam neki hogy hagyja abba... és ő meg gondolom engem bánt :/ de én ezt nem akarom :S
2013. dec. 23. 03:44
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem, psze!
2013. dec. 23. 03:44
 10/14 anonim ***** válasza:
anyádnak nem kellene tudnia a pasis sztorijaidat!
2013. dec. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!