Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a csajom nagyon rosszul öltözködik?

Figyelt kérdés
Olyan göncöket képes felvenni néha, hogy csak nézek néha. Ha meg megmondom neki, hogy az úgy ahogy van sz*r, akkor meg megsértődik és sír. Most komolyan öltöztessem mint egy kisgyereket?
2013. dec. 23. 08:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%

Az a gond, hogy te semmit nem próbálsz tenni a változás érdekében azon kívül, hogy kritizálsz a fotelből vagy a konyha valamelyik sarkából.


Te nem egy öltözködési kritikus/szakértő vagy, hanem az ő BARÁTJA. Képes vagy egyáltalán meghatározni ennek a szónak a jelentését ? Lehet más téren jól mozogsz, de az ilyen aprónak vélt problémák kezeléséhez egyáltalán nincs érzéked.


„ Minimális önkritika „ – most épp te beszélsz erről , amikor azt sem tudod hogyan kell viszonyulj a saját barátnődhöz anélkül, hogy az sírva fakadna ?

Egy kapcsolatnak pont az a lényege, hogy amikor akármilyen jellegű gondok adódnak, akkor mindkét fél azon van, hogy valamilyen közös nevezőre jusson a másikkal MEGFELELŐ módon ( nem gúnyolódva, üvöltve és indulatosan ), te viszont tipikusan az a személy vagy, aki csak azzal van elfoglalva, hogy neked van igazad és azzal már egyáltalán nem törődsz, hogy ez az egész hogyan érinti a párodat. Minek kell ennyire akaratosnak lenned ? Másban nem éled ki magad vagy ennyire érzéketlen vagy úgy alapjáraton ?

2013. dec. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj BLACK MAFIA, de nem tartod KISSÉ elhamarkodottnak ezt a konkrét jellemzésemet az ide írt 3 kommentem után? Mi az, hogy én tipikusan az a személy vagyok? Honnan tudsz te bármit is?


Szerintem marhára nem indokolt a sírva fakadás. Teljesen normális, emberi hangnemben szoktam megejteni a kritikát.

2013. dec. 23. 09:28
 13/25 anonim ***** válasza:

Ritka bogár a barátnőd. Egy nő akinek nincsen izlése :)

Nem túl gyakori.

Fogadd el tényleg. Ha kérdezi, akkor meg mond azt, hogy "jó, meg szép, de szerinted az a másik XY ruha jobban állna neki"

2013. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem , nem tartom elhamarkodottnak, ugyanis írtam, hogy CSAK AZ ADOTT HELYZETRE nézve jellemezlek, ami ezen kívül található, arról nyilván nem alkotok véleményt.

Viszont igen, ebben a szituációban túlzottan érzéketlennek, erőltetettnek és már-már ostobának is tartom azt a módszert, amelyet alkalmazol.


Ha nem érzed magad jól abban a szerepkörben, amelyben jelen esetben szerintem mindenki lát téged ( mert a válaszok alapján amúgy senki sem ért veled egyet ) , akkor tegyél érte, hogy te is és a barátnőd is változzatok. A barátnőd az öltözködésére nézve, te pedig a viselkedésedre nézve.

Talán csak azért, mert mégsincs úgy értelme egy kapcsolatnak, ha az egyik folyton azon akad fenn, hogy a másik hogy öltözik , valamint a másik attól kap sírási rohamokat, hogy a párja már megint kötözködik vele.


Ha ilyen apróságokon nem tudtok szót érteni egymással, akkor mi lesz a komoly problémákkal ?

Komolyan, nézz már magadba kicsit és talán nem fogsz ennyit értetlenkedni.

2013. dec. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%
Ja és az , hogy normális reakció-e a viselkedése, nos nem vonhatjuk le , mivel nem ismerjük a barátnődet, de nem ismerünk téged se, egyáltalán nem tudjuk, hogy mennyire érzékeny a barátnőd és hogyan viszonyul más dolgokra nézve, a gáz viszont az az, hogy még te sem tudod ezt, annak ellenére, hogy együtt vagytok.
2013. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Jajj BLACK MAFIA... Milyen módszert alkalmazok? Mi az, ami annyira érzéketlen, erőltetett és ostoba? Mert hogy én semmi részletet nem ismertettem ezzel kapcsolatban.


Nyilván nem azért tettem fel a kérdést, mert nem keresek megoldást. De azt, hogy érzéketlen, vagy bunkó lennék, visszautasítom. Hogy kéne szerinted viselkednem? Hazudva bólogassak, hogy lám, valóban tökéletes választás volt ez az összeállítás?

2013. dec. 23. 09:46
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Mafia ne oszd az észt,mert neked nem marad! Szerényebben!
2013. dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#17 - Kussolj.


Kérdező, szerintem ha adott problémára nem találsz megoldást, akkor rossz módszert alkalmazol. Ebben mi olyan bonyolult és égbekiáltóan sértő számodra ?


Bele lehet kötni a stílusomba ( nyugodtan, eddig már úgyis sorban állnak ezért ) , de maga a lényeg ugyanaz. Ha valaki hülyén csinál valamit, akkor ne csodálkozzon, hogy mi fog eredményezni belőle.

2013. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18-ez jó volt xDDDDD


én szeretem az oda csapós,kemény válaszolókat,aztán ne baromkodjon már mindenki ezen az oldalon,úgyis elég idióta van itt

2013. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

"Kérdező, szerintem ha adott problémára nem találsz megoldást, akkor rossz módszert alkalmazol. Ebben mi olyan bonyolult és égbekiáltóan sértő számodra ? "


Ilyen általános klisék mellett mást is tudsz?


Amúgy nem, én nem sértődtem meg, de felettébb vicces, hogy míg engem kárhoztatsz az állítólagos stílusom miatt, addig a sajátoddal már messze nem vagy ilyen kritikus.

2013. dec. 23. 10:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!