Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a csajom nagyon rosszul öltözködik?

Figyelt kérdés
Olyan göncöket képes felvenni néha, hogy csak nézek néha. Ha meg megmondom neki, hogy az úgy ahogy van sz*r, akkor meg megsértődik és sír. Most komolyan öltöztessem mint egy kisgyereket?
2013. dec. 23. 08:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Miért nem ülsz le és beszélgetsz vele? Mentek közösen vásárolni? Mondjuk elmentek és mutass rá egy blúzra hogy nézd Kedvesem, ez a Xyz nadrágoddal nagyon jól állna.

Esetleg beszélhetnél az anyjával is, bár ha ő is ilyen stílustalan, akkor az zsákutca.


Amúgy az értetlenkedőknek: a pasik szeretnek villogni a barátnőjükkel és ez fordítva is igaz, mi csajok is szeretünk büszkén menni a pasink mellett. De hiába öltözik az ember stílusosan, ha a másik mellette úgy fest mint egy bohóc, mert igen is nevetség tárgyává teszi a párját. Mi pl megbeszéljük a párommal, hogy hova mit vegyünk fel, mert ő képes lenne egy kockás nadrágot csíkos inggel felvenni, de én is kikérem a véleményét az aktuális összeállításról.


Amúgy szegény leányzónak nincsenek barátnői, akik kicsit igazítanának rajta? Az is segítene, legalább nem te lennél a szarszemét, mert nár megint beszóltál a cuccára.

Amúgy hány éves?



24/L

2013. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21 - Tessék, más is azt mondja , amit én.


Amúgy én azért nem vagyok kritikus a stílusomra nézve, mert nem a pasim vagy és nem tartozok neked semmiféle különleges stílussal.


Tudod mit , csinálj amit akarsz, végül is a te párkapcsolatod, te cseszed el, lósz*rt fogja más b*szni az idegeit helyetted :)).

2013. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

21: Nálad veszem észre, hogy átérzed a dolgot, és nagyjából jól rátapintottál a helyzetre. A kockás/csíkos vonal is szó szerint megvolt. Nagy beszélgetést nem tudom, hogy lehetne elindítani. Illetve azt még igen, de hogy van-e értelme. Régebben ment ez a közösen vásárlás, meg az, hogy én mondtam az áment a ruhára. De azért valljuk be, ez eléggé fárasztó, és nem így kellene működnie. Régebben egyébként sem öltözött ennyire rosszul.


És igen, anyuci is hasonló, szereti "praktikus" ruhákat. Ráadásul együtt járnak vásárolni... Komolyan, hogy lehet tapintatosan rávezetni erre? Mert valóban ez a rossz, hogy már fel sem akarom hozni a dolgot, de közben meg azért eléggé zavar.


Veled egyidős egyébként.

2013. dec. 23. 14:51
 24/25 ManderleyRe ***** válasza:
100%

Hát nekem a barátom azonnal közli, hogy "ez túl rövid" vagy "ez nem áll jól" csak részletesebben. Én ebben nem látok kivetnivalót, mert lehet, hogy igaza van, szóval a barátnőd sírása számomra nem érthető. (Hacsak te nem bunkó stílusban közlöd ezt vele.)


Szerintem ne egyből mond meg neki, hogy "uhh, ez szörnyű". Komolyan kérdezd meg, hogy szerinte ez melyik cuccához illik. Meg a másik módszer az, hogy mondjuk keresel egy pár ruhát, amit hord és jól áll neki és megmondod, hogy örülnél ha hasonló stílusúakat venne, mert abban tényleg csinos/bejön. Így talán rá lehet venni.

2013. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 tuccennéljobbat ***** válasza:
gyújtsd fel a ruháit
2014. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!