Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég összejöttem egy japán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég összejöttem egy japán sráccal és ma lesz az első, hogy szeretkezni fogunk. Sosem csináltam még ilyet, hogyan készülhetnék fel rá?

Figyelt kérdés
17/L
2013. dec. 23. 09:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kicsi neki, átváltozik sárkánnyá és spermát okádik.


Ne már, csak más nemzetiségű...

2013. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Oké, mindenki nagyon vicces, ez tényleg magas labda volt, kellett pár poén.


De viccet félretéve: ez japánonként változik, ők is csak olyan emberek valahol, mint mindenki más, vagyis vannak köztük tapasztaltabbak és kevésbé tapasztaltabbak.


Nekem személyes élményem nincs, de egy nagyon közeli barátnőm járt egy japán haverommal 1 évig (aki M.o.-on cserediák), és nekik nagyon jó volt a szex. A srác nagyon figyelmes volt és nagyon tapasztalt és nem volt neki átlagosnál kisebb se.

De a legtöbb japán cserediák srác sokkal visszahúzódóbb volt, mint ez a srác, a legtöbbjükkel ha 6 mondatot sikerült váltani, az már nagy szám volt, szóval szerintem ha ők valaha barátnőhöz jutnak, biztos sokkal gátlásosabbak az ágyban is.

Szóval még egyszer: embere válogatja. Csak ugyanúgy készülj, mintha bárki mással tennéd ezt meg. Hacsak nem beszéltél már a barátoddal erről valamit konkrétan. Mert akkor van támpontod tőle.

2013. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%
Ki ő? Hara Kyry.
2014. jan. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!