Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sos A barátom és a szülei a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sos A barátom és a szülei a családi utazásra magukkal akarnak vinni. Mit tegyek? :o

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, régóta ismerjük egymást. És most kitalálták a szülei,hogy mi lenne ha két hónap múlva velük mennék Németországba egy hétre a rokonaikhoz és ők fizetnének nekem mindent. Holnap estig kell dűlőre jutni. És ez annyira megrémisztett,hogy hihetetlen. 16 éves vagyok, barátom 20. Valaki adjon valami tanácsot, hogy mit csináljak? Ezt nem fogadhatom el ugye? Vagy kérdezzem meg szüleimet? Vagy mi? :(( Kérlek segítsetek teljesen kétségbeestem
2013. dec. 23. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A szüleidet mindenképpen meg kell kérdezned, mert a beleegyezésük nélkül nem mehetsz sehová. Szerintem 4 hónap "járás" után nagyon korai még az ilyesmi, - kivéve, ha a régóta ismeritek egymást azt jelenti, hogy együtt nőttetek fel.
2013. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Mi ezen a para? Gondolod, hogy a barátod szülei elrabolnak és futtatni fognak?
2013. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Persze mindenképp megkérdezném.

Az a para,hogy megismerném a családját és olyan komoly az egész dolog. Plusz, hogy még kifizetnék is nekem így mégjobban zavar, pláne,hogy repülővel mennénk...

2013. dec. 23. 10:54
 4/20 acelsziv ***** válasza:
74%
Miért ne fogadhatnád el? Kérdés, hogy a Te szüleid mit szólnak hozzá. Neked csak jót tesz, ha világot látsz.
2013. dec. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És nem tudom,hogy 16 évesen illik-e ilyet egyáltalán elfogadni, vagy megfontolni-e az elfogadást?
2013. dec. 23. 10:55
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Örülnek, hogy a fiuk talált magához való lányt. Ha telik nekik rá, miért ne fogadhatnád el?
2013. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Írj egy kicsit többet.


Mivel utaznátok?

Hol laknátok?


Amúgy a szüleiddel mindneképp beszéld meg. Én simán elmennék, mondjuk én úgy nőttem fel, hogy természetes volt, hogy barátokat, barátnőket mindig elhívtunk nyaralni. Cserébe azt várták a szüleim, hogy ők is hívjanak minket.

2013. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Beszélj a szüleiddel, mert lehet, hogy el sem engednek. Ha nincs kedved menni, kétségeid vannak, simán mondhatod, hogy a szüleid nem engedtek (azért persze erről őket is tudasd).
2013. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%

Ha a szüleid is úgy látnák jónak, nyugodtan fogadd el.


Nyilván ha a barátodéknak megterhelő lenne anyagilag, akkor nem ajánlanák fel, hogy elvisznek és fizetnek mindent. Manapság annyira nem drágák már amúgy sem a repülőjegyek, nem ebben megy tönkre a családjuk, az biztos. :) Fogd fel úgy, hogy ezt kapod karácsonyi ajándéknak tőlük, és vedd úgy, hogy azért visznek magukkal, mert ennyire kedvelnek téged. :)

2013. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Kérdezd meg a szüleidet mindenképpen, de én az biztos, hogy nem fogadnám el, mert nem lehet még tudni, hogy mi alakul ki ebbõl a kapcsoaltból.Végülis,ha arra kerülne a sor, hogy mégis megszakad a kapcsolat, akkor nem lenne kedvem hallgatni, hogy kifizettek nekem mindent és ingyenszállás.De ne legyen igy, azért mégis csak 16 éves vagy még.
2013. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!