Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, örülnétek ha a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, örülnétek ha a barátotoktól (1 éve járunk) egy csinos francia bugyit kapnátok?

Figyelt kérdés

Mind ketten 19ek vagyunk.

Még sose kapott tőlem ilyet. És nem tudom hogy hogy fogadná...nektek jó lenne?

azért franciát mert én azt szeretem rajta látni :)

meg nem csak ez lenne, mert akarok neki készíteni egy képet is, hogy valami személyes is legyen.


2013. dec. 21. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen én örülnék, én is 19 vagyok.

De milyen képre gondoltál?

2013. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem vok lány de mindkettő ötlet tetszik. Szerintem örülni fog neki:)

18F

Kellemes ünnepeket!

2013. dec. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én már kaptam fehérneműt a barátomtól és örültem neki :)
2013. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem örülnék mert számomra azt jelentené, hogy nem tetszik neki a jelenlegi stílusom. Hogy változatásra szeretne rábírni az ő szájíze szerint felöltöztetni akár egy bábút. Ezt pedig nem igazán tolerálom. Vagy fogadja el a stílusom ( akkor is ha messze áll a francia bugyitól) vagy húzzon a búsba. Ha mégis megtenném annak nagy ára lenne rá nézve. Kérnék olyat amire a száját húzná...
2013. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

Elég érdekesen fogod fel a világot.

Kis kedveskedésért ilyen gondolatokat szülni.. pfff

2013. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

23 éve vagyok és abszolút változó ki örül neki, ki nem. Én örülnék neki, ha nem ezen lenne a hangsúly, illetve azon, hogy na akkor ezt ma este vedd fel és.......

Ellenben van olyan barátnőm, aki frászt kap az ilyen ajándékoktól és mélyen sértőnek találja. Szóval be lehet azért fürödni vele, puhatold ki, hogy ő hogy van ezzel, illetve ne úgy add oda neki, hogy ezt azért kapja, mert látni akarod rajta, le akarod róla szedni, blabla...

Ha önzetlenül adod, akkor jó ajándék, ha kicsit is benned van, hogy azért adod neki, hogy neked jó legyen, mert ebben láthatod, akkor már kicsit önző ajándéknak tartom.

2013. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki! :) Nem feltétlenül kell már egy bugyiból is arra következtetni, hogy nem tetszik neki a lány stílusa.
2013. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha a páron a fehérneműt a "le akarom szedni rólad" kíséret3ben afná át, mert az megmenthetné a szexuális életünket, elhinném, hogy tényleg szeret és kíván.
2013. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"Kíséretében adná át"
2013. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös nem nagyon érdekel a véleményed inkább a kérdésre válaszolj ha már veszed a fáradtságot pötyögni. Ha tetszene neki ahogy a csaj az ágyban kinéz mert minden nap frabciabugyiban lenne akkor nyilván nem kapna egy sokadik darabot ajándékba. Szóval igenis ki merem jelenteni hogy kimondatlan szexuális igények csáberő fokozása az ilyen ajándékozás célja és mint ilyen számomra azt sugallja nem "ebben jobban kívánnának" azaz jelenleg nem vagyok elég jó elég tetszetős. Mivel ez engem sért nem örülök neki. Amit 6-ös írt azok is nagyon igazak tudom hogy az én exem pl ilyen megfontolásból vette. Ahogy a plüss bilincseket is ebből jöttem rá hogy nem elégedett a szexuális életünkkel és szerintem ahol már ilyen hamar fel kell dobni a szexet ott komoly gondok vannak. Otthagytam és nagyon jól tettem hogy nem próbálok megfelelni még mindig görcsösen olyan valakinek aki igazából nem is engem akart hanem hogy ne legyen egyedül.
2013. dec. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!