Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egyeztem bele, hogy a barátnőm hozzám költözzön. Szerintetek jót tettem vagy sem?

Figyelt kérdés

November elején jöttünk össze, durván másfél hónapja már. Előtte két éve ismertük egymást, tehát nem voltunk ismeretlenek egymásnak. Jól megvagyunk, hol ő aludt nálunk, hol én aludtam náluk - mindketten a szüleinknél laktunk, vagyis már csak ő, mert időközben december első hetében sikerült kiröppennem a szülői fészekből, egy kétszobás panellakásba költöztem elsősorban a munkahelyem miatt, de 27 évesen már illett elköltöznöm otthonról, saját döntés volt, önállóságra vágytam. Minden nagyon jól alakul, két nagyon jó barátom segítségével újítgattuk fel a lakást.


Alig hogy beköltöztem a szűzies, üres lakásba, a párom egyre több cuccot hozott fel, de úgy voltam vele, hogy úgyis sok időt tölt nálam, legalább nem kell minden apróságért hazarohangálnia, innen gyalog kb. 25-30 percre laknak a szülei másik kerületben.


A hétvégén, szombaton leültünk megbeszélni, hogy hogyan tervezzük tovább, és azt mondta, hogy még az ünnepek előtt, tehát alig pár napon belül ide akar költözni, amin kicsit meglepődtem és nagyon hirtelen ért. Azt mondtam neki, hogy még nagyon friss ez a kapcsolat, én is éppen alighogy költöztem be frissen az új lakásba, rengeteg még a teendő, és szeretném, ha még néhány hétig/hónapig otthon maradna, és utána majd beszélhetünk róla.


Ekkor azonban teljesen kikelt magából a párom. Csapkodott, üvöltözött, hogy én biztos nem szeretem őt, hülyének nézem, kihasználom, játszok vele, meg csak azért kell ő nekem, hogy villogjak egy csajjal. Meg hogy valljam be neki, hogy más lányokat akarok felhozni. Olyan durvaságokat vágott a képembe, amiktől teljesen megdöbbentem. Nem is hogy megdöbbentem, hanem a vér fagyott meg az ereimben, ahogy kikelt magából.


Egy az, hogy nem olyan a családi háttere otthon, ahonnan menekülnie kéne, mert ismerem a szüleit, nagyon rendes emberek. A másik pedig amilyen rosszindulatú megjegyzéseket kaptam, olyanokat, amiket előtte sosem hallottam tőle, annyira meglepődtem ezen, hogy egy szó sem tudtam vakkantani ez alatt a néhány pillanat alatt, amíg a kirohanása tartott. Fogta magát és sírva vágta be maga mögött az ajtót. Annyira sokkos lettem hirtelen, hogy percekig meg sem tudtam mozdulni.


Kikapcsolta a telefonját, törölt FB-ról, Viberen, sehol sem tudom elérni. A szülei a hétvégén sajnos nincsenek otthon, ma délelőtt érkeznek haza.. harmadik napja próbálkozok náluk, de nem nyit ajtót, pedig otthon van.


Szerintetek hülye bunkó voltam, hogy nem engedtem azonnal, hogy hozzám költözzön? Lehet hogy bunkóság, de korrekten megkértem rá, hogy adjon még néhány hetet/hónapot, hogy minden letisztuljon, ő viszont nem volt korrekt ezzel a hozzáállásával, és igazából a hétvégi húzásával kicsit megingott benne a bizalmam, hogy pontosan mit és miért akar. Szeretem őt nagyon, és szeretném, ha itt lakna később, de nem most, nem ebben az ünnepi forgatagban, nem ebben a felfordulásban, amit a költözés ránt magával egy új helyre.


Ti mit gondoltok? Szemét voltam?


2013. dec. 24. 01:33
1 2 3 4 5
 1/48 A.R. ***** válasza:
93%
Akkor lettél volna a hülye ha hagyod, hogy oda költözzön. Ez egy hisztis p4csa úristen, menekülj mert ez csak a kezdet. Ja és nehogy még te kérj bocsánatot maradjon már meg a férfi önbecsülésed.
2013. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%

Én azt gondolom, hogy örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen hisztis pitsától!

N

2013. dec. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 Dwight Schrute ***** válasza:
11%
elismerésem annak, aki ezt végigolvassa most.
2013. dec. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
91%
Nem voltál szemét és most legalább megláttad a csajod igazi arcát. Másfél hónap után még nem kellene mindenáron összeköltöznötök főleg nem úgy, hogy ilyen erőszakosan akarja.
2013. dec. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltál szemét, teljesen logikus, amit leírtál. Ha szeret téged, felfogja ezt a dolgot, de sajnos nem így tűnik a leírtakból...
2013. dec. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
85%

már látta benned az apát, 2 hónap után :D


vissza ne engedd! ne is keresd. nézzen magába a liba

2013. dec. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

#3: leírva hosszúnak tűnik, de végigolvasva nem vészes.


...


Szombat este óta alig aludtam miatta, valójában ilyen gyomoridegem még sosem volt, mint amit szombat este óta érzek. Nem eszek, nem iszok, és görcsölök.


Nem sok tapasztalatom van a lányokkal sajna, ezért nem tudom a helyzetet kezelni megfelelően és ezért tettem fel a kérdést, hátha rosszul gondolok/gondoltam/mondtam valamit.

2013. dec. 24. 01:45
 8/48 anonim ***** válasza:
20%
a nők egy része rögtön kiborul és zsarol ha nem úgy ugrálsz ahogyan ő fütyül
2013. dec. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
87%
Ijesztő a csaj.
2013. dec. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
13%
Én egy normális nőnek gondolom magam. Végigolvastam amit írtál, és bizony én is megsértődtem volna. (ordítás részemről nem lett volna, meg hiszti se, csak a kapcsolatnak vége). Milyen megalázó érzés lehetett ez neki el tudod képzelni? Amúgy meg ha nem vagy belé szerelmes, akkor miért áltatod? Mert valószínűleg nem vagy az, különben kaptál volna az alkalmon, sőt, te kérted volna, hogy mielőbb költözzön hozzád. Jobb is ez, hogy így esett.
2013. dec. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!