Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis miért csinálja ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért csinálja ezt? Idegesítő már.

Figyelt kérdés

16éves lány vagyok... és összességében azt vettem észre, h az apám eddig egyik pasimnál sem engedte az itt-ott alvást...

Mostis van 1 barátom, oké vele még nem tervezzük az együtt alvást, de már előre görcsbe rándul a gyomrom, ha apám reakciójára gondolok, h vajon mit szolna az 5lethez 1x...

Akkoris kénytelen lesz egyszer elfogadni a dolgot, de miért "tilt" ettől? Vagy mit érezhet, amugy 55 éves.

a Fium 19.


2009. nov. 26. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:

talán pont a korkülönbség miatt. te még csak 16 éves taknyos vagy az ő szemében, a pasid meg 19-es "nagyfiú" aki farka után megy (az ő szemében) és ki tudja, esetleg jogosan félt, mert bár ti még nem terveztek semmit, lehet mégis valami történni fog. és különben is, megmondhatnád apukádnak, hogy nyugi fater, nem akarok vele semmit. csak tisztázás képpen.

21/L

2009. nov. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egy 16 éves lánynál nem kell még, hogy ott aludjon a barátja.

Főleg ha nem régóta vannak együtt.

2009. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán az a gond, hogy még csak 16 vagy, de már több pasidnál is ott akartál aludni. Ha tartós kapcsolatod lenne, nem hiszem, hogy nagyon problémázna. De ez csak egy tipp.
2009. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az apák azért féltik a lányaikat, mert - ellentétben a lánnyal, meg pl az anyával- tudják hogy gondolkodnak a fiúk. Csak neked akar jót.
2009. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem akartam mindnél ott aludni!

Értem én... de 1 koromhoz képest tudok éretten gondolkodni, és eltudom dönteni, h mit akarok, és h mi a jó nekem

2009. nov. 26. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy a fickó viszont szépen bemagyarázott Neked ilyet-olyat. ;) Hidd el, a legokosabb lányokat is át lehet verni. Nem nehéz. (Sajnos.)
2009. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szedj össze egy korodbelit:D talán azt már megengedné...
2009. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Helyesen cselekedett, én se engedném a lányomnak.
2009. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!