Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem azért, tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem azért, tényleg nem azért, de mégis mi az istenért ilyen?

Figyelt kérdés

Most ez a kérdés hülyeségnek fog tűnni, de komolyan érdekelne. Van egy haverom, akinek volt egy barátnője.

1 évig járt a lánnyal, nagyon szerelmes volt belé. Mindig mondta, hogy álmai nője, meg hogy milyen jó lesz, mire elvégzik a gimit. Na mármost egyszer nagyon összekaptak, ahol a lány teljesen kikelt magából,azt mondta haveromnak, hogy szakít vele. A csávó 2 napig sírt, persze a lány csak hirtelen felindulásból mondta. Azután a srác kiszeretett belőle, és már nem akarja a lányt, holott mindig mondja, hogy nagyon tetszik még neki . (?)

A lányt is ismerem, ő pedig teljesen depressziós, mert nincs vele a barátja, össze van törve. Azt hiszi, hogy nem elég jó neki,pedig ilyenről szó sem volt. Más megőrülne, ha egy ilyen barátnője lehetne. (pl.én)

A haverom meg elég gáz csávó, nincs is azóta barátnője.

Hogyan nyugtassam meg a csajt, és mi ütött a srácba?

MIndig is elég gáz volt a haverom, de azért bírom.


2011. nov. 9. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy kopé vagy te! Csak nem ossze akarsz jonni a csajjal? Amugy meg az o dolguk, majd megoldjak.
2011. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is nem hiszem hogy jó ötlet rányomulni a haverod exére, ez olyan íratlan szabály. Nem is igazából a te dolgod nyugtatgatni a lányt, szerintem ha valakivel szakítanak, a fejed tetejére is állhatsz, nem fogod tudni megnyugtatni, amíg ő a saját erejéből túl nem tud lépni a dolgon.

Másik dolog, attól hogy az a lány szép, vagy szexi, nekem sem kéne, ha egyszer összeveszünk és a fejemhez vágja hogy elhagy, úgy hogy nem gondolja komolyan. Lehet hogy még nekem is tetszene utána kinézetre, de attól még nem tudnám olyasvalakivel elképzelni az életem aki akárhányszor összekapunk valamin, azzal fenyegetőzne, hogy elhagy. Én is lelépnék egy ilyen csaj mellől.

2011. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egészséges önérzete, amit nem dob el, hogy gyönyörködhessen a barátnője szépségében. A szakításnak súlya van, tényleg nem célszerű felelőtlenül dobálózni vele. Egy ilyen gyerekes gesztus elég lehet, hogy az ember kiábránduljon álmai nőjéből.
2011. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a csaj nem gondolta komolyan. Ráadásul még most is megkereste, hogy nem lehetne-e újrakezdeni. Figyelemmel kísérem az eseményeket, hátha rájön, hogy én vagyok az, akit keres. :)
2011. nov. 9. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajrá, élmény lesz, hogy veled is viccből szakítgatnak.
2011. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha született balf*sz vagy, akit érzelmileg lehet zsarolni hogy szakít veled ha nem az van amit mond, mert egy szép pofikánál meg 2 mellnél nem látsz tovább, akkor jó hírem van - te vagy az akit keres!

És külön gratulálok hogy még a haveroddal is kib*szol ha összejössz az exével.

2011. nov. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!