Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már olyat hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat hogy idegesít a párotok minden mozdulata, és legszívesebben megpofoznátok csak ezért?

Figyelt kérdés
Nő vagyok és még alig egy hónapja vagyunk együtt, de már idegesít. Igaz hogy soha nem is vonzott külsőleg, viszont elvarázsolt a lelkével, azzal hogy jókat tudunk beszélgetni. De egy ideje már csak a hibáit látom. Felbosszant ahogy szürcsöli az innivalóját, ahogy sóhajtozik, hogy bénán vezet és még ezer dolog. És annyira felidegesít ezekkel, hogy már azzal játszok gondolatban hogy leüvöltöm, és felpofozom aztán szakítok vele. Pedig ő ugyanúgy kedves velem, semmivel nem szolgált rá erre. És más emberekkel nem vagyok agresszív egyáltalán, semmilyen problémám nincs ami ezt kiváltja és rajta tölteném ki. Simán csak az ő személye bosszant ennyire. Annyira szégyenlem magam hogy ő szeret engem, én meg ilyeneket érzek.
2013. dec. 22. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
egyetlen exemmel voltam így, hogy idegesített már szinte minden, amit csinált. azért, mert már nem szerettem, csak zsarolt, hogy legyek vele, de végül szakítottam.
2013. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

volt ilyen

szerintem ennyi volt ennek a kapcsolatnak sajnos

2013. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát így nincs értelme
2013. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

4.sornál nem tudom miért, de nem bírtam nevetés nélkül Xd

Tudom, nem vicces...

De akkor miért vagy vele?

2013. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ennek annyi. Ne is húzd az időt, karácsony után állj elé és vess véget.
2013. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én leütöttem volna mert féltékeny voltam. a szemem előtt flörtölt egy lánnyal. szakítottunk és utána a lány mostanra a fél falut végigjárta. utálom. de olyan cuki vagyok hogy nem szoktam pofozkodni és akkor sem szóltam.
2013. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, miért érzem azt, hogy inkább téged kéne addig pofozni, amíg mozogsz...
2013. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
minek vagy velee???? atyaég
2013. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Még nem éreztem ilyet, sőt olyat sem, hogy bármelyik nőt megütném. Előfordult, hogy ismerkedtem valakivel, és idegesítően viselkedett, de természetesen, miután éreztem, hogy bosszant, nem jöttem össze vele. Talán Neked is így kellett volna tenned.
2014. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!