Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igent vagy nemet mondjak? Es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igent vagy nemet mondjak? Es miert?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mit tegyek:(15 eves vagyok a baratom 16,kozel 2 honapja vagyunk egyutt(en mar nem vagyok szuz de o meg igen az elsot megbantam.....holnap utanra tervezzuk a "szexet"mar amennyire lehet ezt tervezni....nagyon szeretjuk egymast es mindent de mindent megbeszelunk,en megbizok benne es o is bennem,en akarom es o is de attol felek hogy megbanja ezt az elsot...es ezt nem akarom mert tudom h mien ha valaki megbanja az elsot,szoljak neki h meg se akarok semmit??,de nem akarom hogy azt hidje h komolytalan vagyok(vagyhogy konnyu veru vagyok)SEGITSETEK PLEASE
2008. júl. 14. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor tegyétek meg, ha mindketten szeretnétek! Ha te is és ő is fel van rá készülve LELKILEG is! Csak azért ne feküdjetek le egymással, mert x és y azt szeretné. Ha ő nem akarja, ne sürgesd! Az, hogy te megbántad az elsőt, nem jelenti azt, hogy ő is meg fogja! Főleg akkor nem, ha olyan emberrel teszi meg, akit tényleg szeret! Az írásodból nem igazán tudtam kivenni, hogy te most valójában akarod ezt, vagy csak azért szeretnél lefeküdni a barátoddal, hogy ő se legyen már szűz! De tényleg csak akkor tegyétek meg, ha mindketten teljesen készek vagytok rá, csak akkor, ha örömet okoz, és nem mások hatására kerül rá sor! Mert ha valaki, akkor te tudod, hogy milyen az, ha megbánja az ember... Sok sikert! :) DÖntsetek helyesen!
2008. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!