Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják az emberek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az emberek hogy ha túlsúlyos vagy az nem baj ha aztán senki nem akar összejönni veled?

Figyelt kérdés
Elég túlsúlyos lány vagyok. (156/71) Amikor bejön valaki a barátaim mindig biztatnak hogy biztos összejövök vele,csak próbálkozzak be.De én sosem merek mert látom rajta hogy nem jövök be neki igy.Sőt általában akik ezt mondják sosem választanak duci partnert...Miért mondják mindig hogy attól hogy kövér valaki még simán összejöhet valakivel?
2011. aug. 13. 08:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"Miért mondják mindig hogy attól hogy kövér valaki még simán összejöhet valakivel?"

mert ez így is van én pl.. kifejezetten az alacsony teltebb lányokat szeretem nem pedig a salátázó gebéket

am hány éves vagy?

2011. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%

" .Miért mondják mindig hogy attól hogy kövér valaki még simán összejöhet valakivel? "


Mert így van,tényleg simán összejöhet valakivel.

2011. aug. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%

Nekem mindig a vékony lányok tetszettek aztán megismertem a bnőmet mondjuk ő nem kövér csak egy kevés plusz van rajta olyan husis :P De így szeretem, nem is szeretném ha lefogyna :D

Szal minden lehetséges :P Igazuk van a barátaidnak, próbálkoznod kell (de azért ezzel párhuzamosan az se árt, ha fogysz egy kicsit :D)

16/f

2011. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2011. aug. 13. 08:52
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

hali!

Én is kifejezetten az olyan lányokra bukom mint amilyen te vagy.Attol ,hogy kicsit nagyobb a súlyod mint az átlag nem vagy te semmivel kevesebb.

Az olyan lányokban mint amilyen te vagy gyakran sokkal több lakozik mint ahogy az látszik.Pár példa:sokkal szerényebbek visszahúzódóbbak ragaszkodóbbak és hűségesebbek vagytok.

És hogy mindez miért?Mert nem vagytok elszállva a külsőtől ,hogy nézd milyen szép vagyok jajj...


Mindenesetre sok sikert, ne félj próbálkozni az egyiknek sikerülnie kell majd!A barátnőidtől pedig meríts energiát mert ők biztos segítenek.

2011. aug. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

első vagyok

így az adataid alapján nekem tuti bejönnél :)

nem akarok túl nyomulós lenni de én pont 1 ilyen lányt képzeltem el magamnak ha van kedved ismerkedni írj privátot

20F

2011. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nézz szét az utcán, hány duci csajnak van pasija! Na ugye.


Másrészt ne te menj oda a pasikhoz, hanem várd meg, amíg valaki közeledik hozzád. Hidd el, ha odamegy a buszmegállóban, hogy mennyi az idő, nem azt akarja tudni. :)


Egy félénk, önbizalomhiányos lány viszont nem vonzó, ahogy ott áll savanyú képpel, és éppen utálja magát, meg félve pislog ki a fejéből. Mindegy, hány kiló.

Egy mosolygós, nyitott, érdekes lányhoz viszont odamennek a fiúk, akkor is, ha van rajta felesleg.


Két út van: elfogadod magad, és megbékélsz a gondolattal, hogy kövér vagy. Akkor viszont szeretned kell a kövér énedet, aki szereti az édességet, a jó kajákat, és tele van hurkákkal, gömbölyűségekkel, stb.

Vagy nem fogadod el ezt az állapotot, és elkezdesz diétázni ÉS sportolni. A sport fontos, hogy ne szedd vissza a dupláját, ha elérted a kívánt súlyodat.

Hidd el, már 5kg leadása is megalapozhatja kellően az önbizalmad, feltölt energiával, ami feltűnik a fiúknak is. Tehát nem az a pár kiló mínusz, hanem az a változás, amit a viselkedésedben, fellépésedben fog okozni. :)


Az viszont nem vezet sehová, hogy kövér vagy, ezért utálod magad, és bármire képes lennél, hogy leadj két kilót, kivéve, hogy kevesebbet egyél és hogy mozogj kicsit. :D


Mond el a barátnőknek, hogy fogyózol, és segítsenek. Ne hagyjanak csokit enni, ne kínáljanak hizlaló ételekkel, és időnként kísérjenek el futni, menjetek kosarazni, stb.

Szerintem lesz egy fél tucat lelkes dietetikusod és személyi edződ egy csapásra.

2011. aug. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én 168 centi vagyok meg 85 kilo. 16 éves korom óta mindig van párom. Most öt éve ugyanaz. 23 vagyok most. Ne keseredj el. Mindenki megtalálja a párját!
2011. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Persze mert nem akarnak megbántani. Én sportos voltam aztán volt barátnőm 2 évig közbe meghíztam és azóta nem mennek ugyan úgy a dolgok. Azért mert nem érzem magam olyan jó pasinak. És ezt megérzik másik is. Szerencsére elkezdtem odafigyelni hogy mit eszek meg sportolok és kezdek helyrejönni. Úgy gondolkodok hogy jövő nyárig csak sport és kihozom magamból a legjobbat minden szempontból hogy aztán a legjobb csajoknál is legyen esélyem. Mert aki túlsúlyos az általában túl nagy hátrányból indul egy ideális jelöltnél. Még ha a kiszemelt túlsúlyos nagy az esély rá hogy neki is a soványak jönnek be. Ez egy ilyen világ, neked kell változni és ne dőlj be a vigasztalásoknak mert nem nekik fontos hogy jól nézz ki.
2011. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
-20kg fogy és szép leszel.
2011. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!