Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele, vagy ne? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, vagy ne? Csak értelmes válaszokat kérek

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal, és már egy ideje úgy érzem, hogy nem vagyok belé szerelmes.. nagyon szeretem őt, mint egy jó barátot.. egyre többet gondolok arra, hogy milyen lenne mással lenni, vagy akár egyedül.. csak tudom, hogy ha egyszer szakítok vele, akkor utána eltűnne az életemből, és nem akarom ezt...:( és én is nagyon rosszul lennék, mert tényleg nagyon szeretem.. mostanában nagyon megfojt engem, és előre tervez, pl megvette már a szülinapi ajándékom is, ami majd csak 2 hónap múlva lesz.. nem tudom mit csináljak.. 22 L
2013. dec. 25. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy érzed.

Biztos, hogy nem szereted? Akkor nem éri meg vele maradni...

2013. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
konkrétan te most azon tragédiázol hogy szeret téged mivel te nem szereted őt nem értékeled, hagyd el mert ő sokkal jobbat érdemel mint te!
2013. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés....-,-"
2013. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az az erős szerelem nem tart örökké, normális ha egy idő után ez enyhül

ha csak erről van szó, akkor ne szakíts vele

ha más a baj, akkor viszont ne áltasd

2013. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Magadban kéne eldönteni, hogy szereted vagy sem, és utána dönteni. De egyet elmondhatok tapasztalatból ha már most ezen rágódsz akkor továbbiak már csak időhúzásra jó mert szerelmes már tuti nem fogsz lenni.
2013. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmik jutnak eszedbe,akkor már nem szereted.Ez esetben kár húznod az időt,adj esélyt magadnak is,neki is,hogy a valóban hozzátok illőt megtaláljátok!
2013. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Költőnő? ***** válasza:

szerelem ide vagy oda, egy a lényeg tisztán:

vele akarsz lenni vagy sem.

2013. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben jártam én is kb. 1 éve, a párommal. 4.évünket töltöttük és kezdtem érezni hogy a rózsaszín felhők már nincsenek felettünk. Gondoltam a szakításra, de nem megoldás volt, csak opció. Elvittem vacsorázni, eljártunk néhány helyre, kicsit változtattunk az eddigieken. Romantikáztunk sokat. Akármilyen érdekes, újra egymásba szerettünk, azóta eljegyeztem és boldogok vagyunk.

Persze lehet nálatok teljesen más minden, de nem árt ha mérlegelsz. 3 év nem kevés idő, lehet kicsit ellaposodott, de változtatni lehet rajta. Ha szereted, őszinte, hűséges és figyelmes veled, akkor nem árt átgondolni még egyszer ezt a szakítást.

2013. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

IGEN!!!!!!!!!


Látom te még nem voltál ilyen helyzetben, hidd el minden ilyesmi kapcsolatban lévő egyén szembenéz ezekkel a problémákkal, aztán a jobbik fele szakít, és aztán rájön, hogy ez volt a jó választás. Akkor is, ha utána még szenved, és hiányozni fog a másik (a megszokás)! Persze hogy fájni fog, és nehéz lesz... mindenki ezt érzi, de szánalmas a megszokás rabja lenni, amikor érzed, hogy MÁSSAL AKARSZ LENNI!

2013. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is voltam hasonló helyzetben, de csak 4 hónapos kapcsolat volt. Hagyd el, sajnálatból együtt lenni valakivel nem jó döntés.
2013. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!