Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mutassam ki, hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.16 éves lány vagyok a barátom 17.(második barátom)

2 honapja vagyunk együtt.. nagyon szar gyerek korom volt.. szűleim ide-oda dobáltak engem..senkitől semmi jót nem kaptam semmi szeretetet.. a kapcsolataimba mindig ez volt a baj..nem tudom mi az alap egy kapcsolatba.. Barátom kidobott mert nem mutatom ki hogy szeretem már 2 honapja ..de amikor 'összeveszünk,/szakitunk' mindig sirok..és rájövök mit vesztettem el.. de amig mellettem van nem tudom 'megbecsulni'... vagyis,hogy irjam..MEGTUDOM BECSULNI DE NEM TUDOK ugy hozzáálni..FÉLEK!!! félek olyat tenni ami velem még soha senki..félek beczégetni.. félek oda bujni hozzá..és megcsokolni.. kis aproságok..de sokat jelent másiknak.. Ezeket elmondtam neki..és azt mondta ha nagyon akarom fog menni..de félek és nem merek lépni se semmi..mittegyek?? :( szeretem és nem szeretném elvesziteni...


2013. dec. 26. 13:30
 1/1 Grim13 ***** válasza:
Én akkor érzem hogy egy nő szeret ha kimutatja hogy kellek neki, rám mosolyog, segítséget kér ha baj van és ha butaságot csinált hozzám bújik és persze mind ez fordítva is igaz, sajnos ért már véget kapcsolatom ilyen helyzet miatt amit írtál, de ott az elmélet sem volt meg, nálad legalább az megvan! a gyakorlat pedig tényleg csak rajtad múlik! szerintem semmi bajod nem eshet ha azt teszed amiről beszélünk, azon gondolkoztál már mitől félsz ? fontos hogy ne az okot nevezd meg hanem a következményt! (én sokszor nem akartam kiszolgáltatottnak érezni magam, azáltal hogy érzelmeket mutatok ki de rájöttem hogy vannak emberek akik felé igenis kiszolgáltatottnak kell lenni! ha azok ezt kihasználják akkor túlélem és elvesztik azt a lehetőséget hogy láthassák ezt az oldalamat is...) bocs ha hosszú volt :)
2013. dec. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!