Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy jobb legyen a kapcsolatom es jobban figyeljen ram?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom 2 es fel honapig egyutt voltunk szakitottunk es kb mindenkinek elmondott, de elotte nagyon jo volt a kapcsolat, szeretett es tok aranyos volt,aztan kb 1 hete ujra beszelunk meg ossze jottunk ... de csak a sexrőlbeszel szinte, pedig mondja hogy szeret de akor se ugy visekedik ahogyan regen meg hallottam rola par sztorit amiben nemtudom h kinek higyjek mert o azt mondja h nem igaz egyikse, szoval szerintetek mit csinaljak? varjak meg hatha megvaltozik vagy egyeb mas tippek hogy mit csinaljak vele? de szakitani nem szeretnek semmi fele keppen szoval ilyen otleteket nemondjatok leci (bocsi a rossz fogalmazaser es ha helytelenul irtam)

2013. dec. 26. 18:39
 1/2 Grim13 ***** válasza:
ne szakíts vele (csak azért mondom mert szerintem nem jöttetek újra össze) ö húzza az agyad, ágyba akar dugni, mármint téged nem veled, vagyis veled is na mind1 :D a lényeg hogy ha megengeded ha mondjam azt hogy ez így nem az igazi ahogy értem de az is igaz hogy én nem jönnék össze azzal újra aki így viselkedik, szerintem itt is érvényes a "halottról jó vagy semmit" = "exről jót vagy semmi"
2013. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát köszi :/ :)
2013. dec. 27. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!