Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha 12 évesen barátom van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha 12 évesen barátom van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nembaj, amíg nem csinálsz hülyeséget.
2013. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WheneverYouWant ***** válasza:
nem baj csak ne szexeljetek.. az korai.
2013. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Thomas, a gőzmozdony?
2013. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem, csak ne siessetek el semmit
2013. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszokat! :) es dehogy is ilyen hogy szex meg hasonlok eszunkben sincsenek! Es nem is akarunk semmi hulyeseget csinalni! ;)
2013. dec. 26. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak vicces. :D De szex még egy jó 4-5 évig eszetekbe se jusson.
2013. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó, de gumit használjatok.
2013. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem...
2013. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves #7: nem tudom hogy csak azert irtad a valaszodat mert nem tudod ertelmezni amit irtam(nincs ilyen tervunk hogy szex meg hasonlok) vagy csak nincs jobb szorakozasod.... De ha az uzobbi a problemad, akkor ne itt szorakozz mert en ÉRTELMES válaszokat varnek!!!
2013. dec. 26. 21:05
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, de mégis mit vártál? Idejössz egy teljesen magán jellegű kérdéssel, amit teljesen logikátlan volt feltenned. Ha azt mondjuk, hogy baj, akkor szakítotok? Na ugye.

Meg itt nem a koron van a hangsúly, mert a szerelem bármilyen korszakban kialakulhat.

A kérdésre válaszolva akkor: nem, egyáltalán nem baj.


És ugyancsak megerősíteném akkor magamat.

A szex minden embert érdekel, majdnemhogy kortól függetlenül. Butaság azt mondani, hogy eszetekbe sincs, mert én például nem hiszem el. Mégis eszedbe van, mert leírod...

Hogy aztán mikor alakul ki testiség köztetek, nem lehet tudni, minden szinten meg kell érni hozzá, ezt tudjátok. Testileg, lelkileg, mit tudom én... ami nem úgy megy, hogy idejövök és itt kérdezem a jónépet...

mert nem baj... csak kicsit fura, hogy nem ez itt az első ilyen kérdés...

2013. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!