Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy 21 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy 21 évesen még nem volt egy barátom sem? Furának néznének emiatt az emberek (fiúk, potenciális barátjelöltek), ha ezt elmondom nekik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se ronda, se idióta, egyszerűen csak nem vagyok az a nagy társasági ember, inkább az a csöndesebb típus, és akik eddig odajöttek hozzám azok közül senki nem jött be eddig.
2013. dec. 17. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
mint én:D
2013. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán,semmi gond nincs vele.Nekem sem volt még barátnőm és én sem vagyok ronda,egyszerűen nem vagyunk olyan nagy társasági emberek ennyi az egész.

22/F

2013. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem, nemgond egyáltalán. legalább ha elmondod, könnyen kiszürheted hogy ki az aki csak "amiatt" akar veled összejönni. de vigyázz, nehogy összeakadj egy tulipántaposóval. szóval, nem hátrány, sok normális pasinál ez inkább csak erény

27F

2013. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok, és nekem se volt még barátom, sőt az emberek folyton bántanak és megaláznak azért, hogy ilyen vagyok. :(
2013. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz de azért ne legyél vissza húzódó és próbálj ismerkedni :) az önbizalmadon is sokat növel hogyha kapsz egy elismerő bókot vagy vmit és hím tagútól :)

21L

2013. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 24 éves srác vagyok, akivel szóba került, csodálkozott, hogy miért alakult ez így. Úgy, hogy jólesett ez a fajta csodálkozás. Szóval ez olyan, mint a szüzesség dolog. Csak egy állapot, amin egyszer úgyis túllépsz majd. Másrészt azt gondolom, ha szereted önmagad, vagy elfogadod, akkor ne agyalj ezen, mert értelmetlen :)
2013. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz én se vagyok nagy társasági ember de ahogy mondják előbb utóbb megtalálja a zsák a foltját.:)

25/l

2013. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg furán néznek, nem pedig azt mondják, hogy nem is csoda :D
2013. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Van kedved beszélgetni? Szívesen megismernélek!

23F

2013. dec. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!