Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hitessem el anyukámmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hitessem el anyukámmal, hogy akivel ismerkedik nem az akinek mondja magát ha nem csak nővéremék akarják kihasználni?

Figyelt kérdés

2 éve kezdődött ez mikor anyukám elkezdett ismerkedni egy férfival. Kapcsolatuk most nyáron megszakadt mert munkájából adódóan nyáron nem ott dolgozik ahol iskolai időben. Ahogy elkezdődött a nyári szünet onnantól már nem találkoztak nem beszéltek. Egyik nap nővérem és a barátja azzal jöttek haza, hogy Ferinek (kitalált név) van fiókja facebook on és be fogja anyát jelölni. Így is történt. Aztán írt anyának, hogy majd jön este itt alszik, szeretne anyával beszélni, szeretne ezt azt enni főzzön neki ( elég nehézen állunk anyagilag) aztán volt , hogy délután írt anyának, hogy este jön érte és elviszi majd balatonra nyaralni pár napra .. várt várt éjjel kettőig de sehol semmi... aztán ezek után jöttek a gondok egyszer sem jött el hozzánk.. ffacebook on rengetegszer kért pénzt amit nővérem barátja vitt el .. rengeteg telefon tőltés.. egyszer be sokaltam és tetem egy keylogger programot a gépre ami le ment mindent .. meg volt a bizonyíték hogy az itthoni mi gépünkről van írkálva anyának.. meg mutattam anyának de nem hitte el tovább küldte neki a pénzt ... és az a legszomorúbb az egészben ha nekem kell valami arra nincsen keret .. van egy betét könyvem amiben 200 000 ft om van amit 3 hónap múlva vehetek fel.. szívem szerint egy ft ot sem adnák neki mert Ferinek menne de mivel itt vagyok itthon lakok .. áhh nem tudom mi tévő legyek ???? mit csináljak ? pénzemmel? anyával ? hogy nyissam fel neki a szemét?????


17L


2013. dec. 26. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
anyádnak gondnokság alá kell kerülnie. feljelentést te is tehetsz de a programot ne említsd
2013. dec. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

max anyukád !

meg nővéremet jelentsem fel? még is a testvérem

2013. dec. 26. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
a te anyád korlátozott cselekvőképességű, kihasználható. az enyém nem
2013. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
keyloggerrel mentsd le a jelszót és szakíts feriként anyáddal. módosítsd is a jelszót
2013. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azért mert szerelmes már egyből gondnokság alá kéne rakatni ? ?
2013. dec. 26. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szembesítsd anyukádat és a nővéredet, mondd el h ez a Feri nem is létezik, mert a nővéredék nyúlják le a pénzt. Ez nagyon undorítóan mocskos dolog, sajnálom, hogy ebbe csöppentél.
2013. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már tényleg probálkoztam minden hogy már ott haladok, hogy meg keresem azt a férfit és szemtől szembe szembesítem vele ! Csak mivel anyának vannak egészségügyi gondja meg amúgy se szeretném hogy szerelmi bánatába még rosszabb legyen az állapota :s
2013. dec. 26. 20:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak tudom hogy ha oda adom azt a pénzt anyának akkor se ballagásom semmim nem lesz .. és még ha nem is ezt nézzük .. valószínű hamar el fogok innen menni ahogy az első adandó alkalmam lesz mert már barátja is itt lak és hármat egy szóbában .. bárhogy is nézzük ez nem egészséges + már terhes január közepén jön a gyerek
2013. dec. 26. 20:41
 9/9 A kérdező kommentje:
hát már egyszer el játszottam ezt hogy meg változtattam a jelszót stb.. de csináltak új fiókot :s
2013. dec. 26. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!