Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így jövőnk? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így jövőnk? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok megbízni a páromban. Nem csalt meg vagyis nem tudok róla. Több mint 80 km van köztünk csak hétvégén találkozunk. Van hogy elmegy a haverjaival iszogatni. Lányok is vannak köztük. Közös képeket tesz fel velük vagyis csak egyel. Sziveket irogatnak egymásnak.
2013. dec. 26. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom fontos, ha nincs, akkor felesleges un. párkapcsolatban élnetek...
2013. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyetértek. ha nincs bizalom, lőttek az egésznek
2013. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám magamban erősíteni a bizalmamat felé?
2013. dec. 26. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy marad ez az állapot amit kordában tartasz amíg össze nem tudtok költözni és akkor meglátod mennyivel lesz jobb vagy ennek lőttek. Úgy tűnik te féltékeny vagy amire ő jócskán rátesz egy lapáttal.
2013. dec. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De miért akar direkt féltékennyé tenni. Már én is éreztem ezt hogy már csak azért is csinál olyan dolgokat ami nekem szarul esik. Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni de erről nem tudunk beszélni. Nem érti meg hogy nekem rossz, azt mondja hogy csak korlátozni akarom
2013. dec. 26. 23:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem türném...
2013. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van barátnőm, de mégis van 2 olyan lány akivel nagyon jó a kapcsolatom. Nekik is van barátjuk. Mégis cicázzuk egymást meg hasonlók. De ez nálunk már olyan megszokott, hogy észre sem vesszük, mégsem akarunk egymástól semmi többet.
2013. dec. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!