Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laza kapcsolatbol komoly?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy par honapja laza kapcsolatban elek,de szeretnem ha komoly kapcsolat valna belole. Erre kernek tippeket,hogy mit kellene csinalnom... Felek kezdemenyezni errol beszelgetest. vannak esetleg jelek amibol kovetkeztetni lehet arra hogy esetleg o is tobbet akar laza kapcsolatnal? Voltatok mar ilyen helyzetben?

2013. dec. 27. 09:29
 1/4 Galaxis. ***** válasza:

Vannak jelei de azt nehéz így leírni. Azokat vagy észreveszed vagy nem. De kérdezd meg finoman de nyíltan.

Két kimenetele lehet: Vagy komoly kapcsolat lesz belőle vagy megijed és már a laza kapcsolatot sem akar. Neked kell eldönteni ér-e ennyit...

2013. dec. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
persze h vannak jelei, de azt neked kell látni/érezni, mert kapcsolata/embere válogatja.
2013. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam, bár a másik oldalon. Nekem a párom egyszerűen elkezdett udvarolni. Egyre romantikusabb randevúk, ajándékok, szex után összebújós, fél éjszakát betöltő beszélgetések... nem mondta, hogy komolyat akar, csak elérte, hogy én is akarjam :)
2013. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi. Utolso:mennyi Ido alatt erte el?
2013. dec. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!