Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya fiúk hogy néznek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya fiúk hogy néznek ki a valóságban?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva el sem tudom képzelni, vajon milyenek lehetnek azok a csúnya fiúk, akik itt sírnak minden nap, mert életemben nem láttam még annyi tényleg ronda embert, amennyi szerintük létezik.


Az én szememben ez a "csúnya fiú" kategória:


[link]


[link]


Igen, ezekre a srácokra már azt mondom, hogy csúnyák és nem is nagyon tudnak változtatni a dolgokon, de élőben én ilyen emberekkel még nem is találkoztam.


Ha valaki nem így néz ki, az szerintem bőven nem a csúnya kategória..


2013. dec. 27. 14:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én ezekhez képest egy görög isten vagyok
2013. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én amúgy mindig arra jutok, hogy ezeknek a srácoknak, akiket linkeltél valamilyen tesi fogyatékosságuk/betegségük van.

És amúgy igazad van kérdező, és tetszik az életszemléleted, remélem tényleg így gondolod. :)

2013. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ezekhez képest mindenki az:D:D
2013. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én meg a spártai király.
2013. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Olyan átlagos srácokra szokták ráaggatni ezt , aki általában igénytelen kinézetű hanyagolja magát.


Szerintem :D mondom fiúként

Nem kell divathomárnak lenni egy olyan kinézetért amiért már a csajok odalennének. Magamon tapasztalom egyre inkább


17/f

2013. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Azok is csúnyák, akik itt sírnak, habár nem ennyire. Egy részhalmazuk pedig átlagos, csak pancser.
2013. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
láttam én már olyat itt, aki azért nem sokban különbözik a linkeltektől :D
2013. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

figyelj, én sem tudtam, hogy csúnya fiúnak számítok, amíg nem mondta legalább 50 14-16 év körüli lány nekem, hogy ronda, csúnya, nagy orrú, nyomi vagyok.


A lányok mondják, hogy csúnya vagyok, nem én! Szerintem tök szép szemeim vannak például és ha egy meleg majom is felajánlotta h dugjak vele egy lánnyal hármasban, mert helyes vagoyk, akkor csak arra tudok gondolni, hogy a lányok fura látásmódja beteges vagy az ő igényeik nem normálisa, már-már isteni szintű tökélets fiúkra vágynak és mindenkit rondának neveznek, aki egy kicsit si eltér a manapság nyerő negroid vagy latin típusú izmos macsóktól vagy nyomorék páwa korcs keverékektől.

2013. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én csak pancser vagyok. :D
2013. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, ők egyébként szerintem is olyanok, akiknek már valamilyen fogyatékossága van, ezért néznek ki így. Szóval, én ezért nem értem, hogy létezhet ennyi elvileg "értelmes" csúnya srác. Bár, a múltkor egy kérdésben belinkelte egy tök normális fiút, hogy mégis hogyan lesz valaha barátnője - és tényleg, egy teljesen átlagos srácról volt szó, sőt talán még a jóképű kategóriához közelebb is állt.
2013. dec. 27. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!