Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan utasítsam el finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el finoman a barátnőmet hogy ne kelljen ott aludnom nála?

Figyelt kérdés

Bele vagyok esve már régóta de sajnos viszonzatlan mert egyáltalán nem fogja a jeleket... túl kell valahogy lépnem rajta, ami fáj, de hát ez van. De azt szeretné hogy menjek át hozzá szilveszterkor és aludjak is ott nála.. Hát valami pokoli lenne olyannal egy ágyban aludni akibe szerelmes vagy és nem érhetsz hozzá... :(

Szóval valahogy le kéne őt beszélnem erről, de látom hogy rosszul esik neki. De nem tudok már tovább reménykedni minden egyes alkalommal reméltem hogy most majd több lesz most majd több lesz, de nem...

Tudnátok finom kifogásokat ajánlani?


2013. dec. 27. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ha magadon nem segítesz, akkor a büdös életben senki sem fog...
2013. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
akkor lány vagy ha szó szerint töketlen??
2013. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
láááány vaaaaaaagy??
2013. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen. Ha megmondanám neki akkor szerintem tuti elutasítana, pedig tuti hogy nem csak a pasikra bukik. Még nem láttam mellette sose pasit, max megnézi csak őket.
2013. dec. 27. 20:39
 15/19 anonim ***** válasza:
jó hát akkor legyél gyáva, de ne feledd, egyszer élünk :)
2013. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 BlackSword ***** válasza:
Akkor konvertáld át nőre... De mivel nem írtad oda, h lány vagy, így nem tuttam... bocsi...
2013. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is jártam így egyszer,de akkor nem volt kifogás muszáj volt vele aludnom. Nagyon rossz érzés,mikor ott van melletted,de egyszerűen nem csinálhatsz semmit. Nekem is barátnőm volt,de idővel muszáj volt megszakítanom a kapcsolatot vele,nem tudtam mást tenni,nagyon sok fájdalmat okozott.

Egyébként mit találhatnál ki... hát ha nagyon jó barátnők vagytok,és simán megbeszéltek ilyeneket,akkor mondhatnád neki,hogy megjött,és ilyenkor nem szeretsz másnál aludni,mert kényelmetlen. Nekem egyik barátnőm ezt mondta egyszer. :D Gondolom a sablon dumák eszedbe jutottak...szülők nem engednek,haza kell kísérni a tesódat hajnalba,ilyesmi... vagy mond szilveszter este neki,hogy nem érzed jól magad,haza mész inkább. / Egyébként picit faggathatnád a pasikról,meg egyszer felhozhatnád mint témát a biszexeket,melegeket,picit puhatolózz. L

2013. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mond meg neki!! Legyél tökös csaj!!!! :)
2013. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha régóta ismered és régóta érzed, hogy valami motoszkál a levegőben, csak nem léptek tovább, akkor miért nem borítod ki a bilit és kérdezed meg tőle szemtől szemben, hogy mit gondol a dologról? Neked tetszik, szívesen lenne több is, de nem érted a jeleit és mondja meg, hogy benne lenne-e a dologban vagy sem!
2013. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!