Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn amit csinálunk?

Figyelt kérdés

Nos, a történet kb. fél évvel ezelőtt indult...Volt egy majd két éves kapcsolatom. Szerettem a fiút, teljesen, őszintén, de ő mást választott helyettem. Szakítottunk. Ugyan ezen a héten fiú szülei kimondták a válást. Eléggé megkavarta a családot az ügy, mindenki azt hitte, hogy boldog a szülők kapcsolata, de kiderült, hogy pont nem. Anyuka elköltözött a két gyerekkel(exemmel és öccsével), az apjuk meg maradt a régi házban. Kb. 1 hónappal a szakítás után vettem magamon annyi erőt, hogy elmentem az exem apjához a közel 2 bőröndnyi ruhámért és egyéb cuccomért. Összepakoltam a cuccom majd lementem beszélgetni kicsit a férfival, elvégre csak ne legyek már bunkó, nekem soha nem ártott. 2 év alatt alig beszéltem a szülőkkel valamit, főleg az apukával. Most órákon át beszélgettünk, késő este lett, nem ment több vonat. Mondta, hogy csinál valami kis kaját, mert eléggé erősen korgott a hasam ( :D ) és utána hazavisz kocsival. Míg elment szendvicset csinálni én bealudtam a kanapén. Később arra keltem, hogy a férfi ül mellettem és engem néz. Hirtelen azt sem tudtam, hogy hol vagyok, megijedtem, bepánikoltam, erre magához húzott és jó szorosan átölelt, nyugtatott. Majd hazavitt.

Pár hét után találkoztam a férfival a helyi tesco-ban. Megint beszélgettünk, meghívott teázni, elfogadtam, lementem hozzá. Jobb dolgom úgysem volt. Beszélgettünk, beszélgettünk, nevettünk, sírtunk, jót és rosszat megosztottunk egymással, és megcsókolt, én meg visszacsókoltam és szerintem a további részleteket kitaláljátok...

Most ott tartunk, hogy félig meddig odaköltöztem hozzá. Legtöbb időnket együtt töltjük. Mintha világ életünkben együtt lettünk volna. Rettenetesen furcsa még mindig ez az egész egy szinten, hiszen én 19 éves vagyok, ő pedig 44 lesz. Pláne, hogy az exem apjáról van szó. Teljesen abszurd a dolog.

Az egészben a negatív dolog az, hogy az Ő családja teljesen kiutált kettőnket. (Kivétel egy unokaöccs, aki rettentő jó arc és megért minket.) Most karácsonykor átjöttek a testvéréék, az egész família, de amit meglátták, hogy én is ott vagyok...elmentek. Azt mondják, hogy én tehetek a válásról, hogy megcsaltam az exem a saját apjával és egyebek. Pedig amíg együtt voltam az exemmel soha nem gondoltam az apjára ÚGY. Tény, hogy vonzónak találtam, mert nagyon vagány és szimpatikus is volt mindig, de nem terveztem én vele semmit. Mert szerettem a barátom. A válásról hogy tehetnék én mikor alig beszéltem a szülőkkel? Exem öccse elmondta, hogy már régóta mindig csak a vita ment közöttük. Mielőtt én belekerültem a családba, már akkor sem volt minden 100%.

Az én anyukám elfogadta a dolgot, nem mondom, hogy tetszik neki, de támogat és azt mondta, hogy az én életem, én döntésem, én fogok pofára esni. Ez tény.


Szerintetek igaza van a családnak, hogy mindennek én vagyok az elrontója? Nektek erről az egészről mi a véleményetek? Nagyon boldog vagyok mellette, lehet ő az igazi, de amikor arra gondolok, hogy miattam kiutálta a családja, rettenetesen elkeseredem és sötétnek látok mindent.


2013. dec. 27. 20:39
1 2
 1/15 Költőnő? ***** válasza:
hát sztem nem lesz happy end...
2013. dec. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Oké, akkor most leszögezem, hogy nem kell több olyan levél, hogy kamu meg jó a fantáziám. Ha nem hiszed el, ez van, nem kötelező reagálni rá.
2013. dec. 27. 20:50
 3/15 A kérdező kommentje:
Soha nem lehet tudni, hogy mi lesz a vége. De miért gondolod ezt?
2013. dec. 27. 20:50
 4/15 anonim ***** válasza:
Szomorú történet. Sajnos a 15 év korkülönbségből hosszú távon ritkán lesz boldogság. De legalább érettebb lesz a gondolkozásod, és ez sose baj :) Amúgy meg ki tudja, lehet hogy a vége happyend lesz :)
2013. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban tartom helytelennek, ez persze személyes vélemény, hogy így a válás utáni gondolom egyébként sem békés viszonyt még nehezebb normalizálni. Az, hogy Te vagy minden rossznak az elrontója, totális baromság, ha időben úgy voltak az események, ahogy leírtad. Az egészről a véleményem pedig annyi, hogy őszintén kíváncsi lennék arra, hogy egy 19 éves lányban és egy 44 éves férfiben mi a közös, és mennyire várják el ugyanazt egy kapcsolattól... ellenben ez már nem az én dolgom. Abszurd helyzet, jól fogalmaztad meg. Azért kitartást, és sok boldogságot! :)
2013. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Költőnő? ***** válasza:

simán elhiszem.

túl nagy a korkülönbség, Te pedig még túl fiatal vagy.

2013. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat.


Hogy ugyan azt várjuk el a kapcsolatban, nem tudom, még nem. De tény, hogy én mindig is komolyat akartam, olyat, aki velem tervez egy életet, legyen akárhány éves. A fiával is komolyra terveztem, az meg már más téma, hogy ő még kalandot és szexet akart az élettől.

2013. dec. 27. 21:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk ne feledd, hogy a férfinek nagyon imponálhat, hogy egy ilyen fiatal lánynak tetszik. És mindketten szeretetre vágytatok, és végül kikötöttetek egymás mellett, de lehet, hogy ez nem tart örökké.
2013. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze. Elég realista típus vagyok. Reménykedem abban, hogy ez nem csak egy futó kis valami, nem úgy érzem, hogy az lenne. De felesleges hiú reményeket sem táplálok. :) Most még amúgy is friss, korombelivel is nehéz lenne bármit jósolni.
2013. dec. 27. 21:17
 10/15 Költőnő? ***** válasza:

nem ítélkezem különben, de annyi eszetek tényleg lehetett volna, h kicsit még vártok a coming out-al... :(

oké h egymásra vágytok, de azért sosem árt tekintettel lenni a környezetre meg a körülményekre.

egyszer unokaöcsém szakított a barátnőjével. Ő már nem volt szerelmes, a kislány még igen.

Unokaöcsém újra szerelmes lett és kérdezte, h csinálja, h ne bántsa meg az exét. nem volt egy hónap az átmenet.

Én akkor azt tanácsoltam neki, h pl fb-n nem kell reklámozni, meg kicsit várjon még, mert ha ilyen gyorsan talált magának vkit, az az exének olyan, mintha az együtt töltött idő neki nem lett volna értékes.

Mondtam, h ha akkora a szerelem az új barátnőjével, nem ezen fog múlni. Így hát kicsit vártak. Jól tették, mert így az ex kislány is könnyebben vette kicsit. Fájt így is neki, de 2 hét után sokkal rosszabb lett volna.

Szal amit ebből ki akarok hozni, az az, persze ha vkivel együtt vagy és boldogok vagytok, az viszonylag természetes, h világgá kiáltanátok, de mindig benne van a pakliban, h ezzel megbántasz mást és érdemes nyugodtabb lelkiismerettel elaludni, tudva, h mindent megtettél azért, h ne bánts meg mást

2013. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!