Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn amit csinálunk?

Figyelt kérdés

Nos, a történet kb. fél évvel ezelőtt indult...Volt egy majd két éves kapcsolatom. Szerettem a fiút, teljesen, őszintén, de ő mást választott helyettem. Szakítottunk. Ugyan ezen a héten fiú szülei kimondták a válást. Eléggé megkavarta a családot az ügy, mindenki azt hitte, hogy boldog a szülők kapcsolata, de kiderült, hogy pont nem. Anyuka elköltözött a két gyerekkel(exemmel és öccsével), az apjuk meg maradt a régi házban. Kb. 1 hónappal a szakítás után vettem magamon annyi erőt, hogy elmentem az exem apjához a közel 2 bőröndnyi ruhámért és egyéb cuccomért. Összepakoltam a cuccom majd lementem beszélgetni kicsit a férfival, elvégre csak ne legyek már bunkó, nekem soha nem ártott. 2 év alatt alig beszéltem a szülőkkel valamit, főleg az apukával. Most órákon át beszélgettünk, késő este lett, nem ment több vonat. Mondta, hogy csinál valami kis kaját, mert eléggé erősen korgott a hasam ( :D ) és utána hazavisz kocsival. Míg elment szendvicset csinálni én bealudtam a kanapén. Később arra keltem, hogy a férfi ül mellettem és engem néz. Hirtelen azt sem tudtam, hogy hol vagyok, megijedtem, bepánikoltam, erre magához húzott és jó szorosan átölelt, nyugtatott. Majd hazavitt.

Pár hét után találkoztam a férfival a helyi tesco-ban. Megint beszélgettünk, meghívott teázni, elfogadtam, lementem hozzá. Jobb dolgom úgysem volt. Beszélgettünk, beszélgettünk, nevettünk, sírtunk, jót és rosszat megosztottunk egymással, és megcsókolt, én meg visszacsókoltam és szerintem a további részleteket kitaláljátok...

Most ott tartunk, hogy félig meddig odaköltöztem hozzá. Legtöbb időnket együtt töltjük. Mintha világ életünkben együtt lettünk volna. Rettenetesen furcsa még mindig ez az egész egy szinten, hiszen én 19 éves vagyok, ő pedig 44 lesz. Pláne, hogy az exem apjáról van szó. Teljesen abszurd a dolog.

Az egészben a negatív dolog az, hogy az Ő családja teljesen kiutált kettőnket. (Kivétel egy unokaöccs, aki rettentő jó arc és megért minket.) Most karácsonykor átjöttek a testvéréék, az egész família, de amit meglátták, hogy én is ott vagyok...elmentek. Azt mondják, hogy én tehetek a válásról, hogy megcsaltam az exem a saját apjával és egyebek. Pedig amíg együtt voltam az exemmel soha nem gondoltam az apjára ÚGY. Tény, hogy vonzónak találtam, mert nagyon vagány és szimpatikus is volt mindig, de nem terveztem én vele semmit. Mert szerettem a barátom. A válásról hogy tehetnék én mikor alig beszéltem a szülőkkel? Exem öccse elmondta, hogy már régóta mindig csak a vita ment közöttük. Mielőtt én belekerültem a családba, már akkor sem volt minden 100%.

Az én anyukám elfogadta a dolgot, nem mondom, hogy tetszik neki, de támogat és azt mondta, hogy az én életem, én döntésem, én fogok pofára esni. Ez tény.


Szerintetek igaza van a családnak, hogy mindennek én vagyok az elrontója? Nektek erről az egészről mi a véleményetek? Nagyon boldog vagyok mellette, lehet ő az igazi, de amikor arra gondolok, hogy miattam kiutálta a családja, rettenetesen elkeseredem és sötétnek látok mindent.


2013. dec. 27. 20:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az a gond ezzel, hogy az én exem valószínűleg magasról tesz az egészre, meg az ő érzései nekem már nem túl lényegesek, eléggé hátba vágott a kapcsolatunkban. Meg ugyebár mi nem terveztük, ez így jött. Nem hirdettük, nem is tudta egy ideig senki, anyukámon kívül. Aztán valahogy kiderült, már pontosan nem tudom hogyan, de elsőnek a testvére tudta meg... Tőle meg ment a hír a családban.
2013. dec. 27. 21:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ebben a helyzetben sokat számít az idő. Egy olyan szituációban, amikor valaki az exének a legjobb barátjával akar összejönni, sokat számít az idő. Így viszont... nem gondolom, hogy sokat változtatott volna a dolgon, ha teszem azt, két évvel később derül ki. A kapcsolat jellegéből adódóan nincs jó megoldás.
2013. dec. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Költőnő? ***** válasza:
hát válás után közvetlenül mégsem éppen a legjobb időzítés :(
2013. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Érdekes egy helyzet, de semmiképpen nem bűn, csak egy kicsit morbid. Viszont ha az exed apja a családja helyett téged választ, akkor szerintem komolyan gondolja.
2013. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk erről tegnap, hogy én nem akarom azt, hogy miattam kizárják a családból, mert neki az mindig is fontos volt, mikor a feleségével is együtt voltak. Sokat járt össze a testvérével, apukájával. Erre azt felelte, hogyha a család nem képes elfogadni, hogy ő most így boldog akkor kapják be.
2013. dec. 29. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!