Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fakanál készletet kaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fakanál készletet kaptam karácsonyi ajándékként a barátomtól, pedig tudja, hogy nem szeretek főzni. Miért ilyen bunkó? Ha olyan ajándékokat kapott volna tőlem, (pl. annak a focicsapatnak a mezét amit utál) akkor az neki tetszett volna?

Figyelt kérdés
Minden egyéb házimunkát szívesen elvégzek, sőt a "férfi munkák" nagy részét is (képfelrakás, pénzügyi dolgok intézése (banki, biztosítási dolgok, csekkfeladás). Főzni nem szeretek túlzottan, de persze ha muszáj megcsinálom. Nagyon rosszul esett, hogy ahelyett hogy vett volna mondjuk egy doboz csokit, direkt olyat vesz, ami számomra nem ajándék.
2013. dec. 27. 20:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én nem akadnék ki rajta...magamba néznék, mosolyognék, hogy "Igazad van, te bimbó" és ennyi :)


L23

2013. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Amekkorák a nők igényei szerintem férfi részről minimális elvárás az, hogy a nő tudjon és akarjon főzni.
2013. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Főzni nem szeretek túlzottan. Ott van a kérdés alatt. Tanuljatok már meg olvasni légyszíves!!! Nem azt mondtam, hogy nem tudok. Hanem azt, hogy nem szeretek.
2013. dec. 27. 22:04
 14/16 A kérdező kommentje:
Napi 10 óra meló után elnézést, de nem mindig vagyok túl boldog attól, ha főznöm kell. Mert emellett még nekem kell bevásárolni, postára menni, takarítani, vasalni, mosni... Elnézést, hogy nem vagyok tökéletes. Azok a pasik nyilván azok, akik itt kommentelnek.
2013. dec. 27. 22:07
 15/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy célzott a fuckanalra.....
2013. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindenki írogatja hogy biztos célzás volt.. Hááát szerintem meg csak egy poén méghozzá egy jó poén :D

Én karácsonyra pont azt adtam amit te feltételeztél :D Focimániás és direkt annak a csapatnak a mezét vettem neki amit a ki nem állhat(még a nevét sem szabad kimondani a jelenlétében) :D

Persze tudom, hogy ez egy kapcsolat ami azért nem ugyanaz, de nem kéne így a szívedre venni szerintem :) Egy poén volt és kész :)

Lehet nem volt ötlete mit vegyen neked, szerintem tök jól kivágta magát, sokkal jobb mintha egy sablon hülyeséget vett volna, de az is lehet hogy egyszerűen csak ilyen kis humor haroldnak hiszi magát :D

2013. dec. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!