Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt komolyan mondta? Előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt komolyan mondta? Előfordult veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Veszekedtem a barátnőmmel, és a szememre hányott minden hülyeséget. Na amikor a kezembe adta a karácsonyi ajándékomat (egy sony mp3 lejátszó, elég drága volt, és szegény nagyon kedves akart lenni vele) egyszerűen félbetörtem....

Erre zokogva kirohant a másik szobába és közölte, hogy takarodjak az életéből.


Persze utána bementem, megvígasztaltam és rendben volt minden, de komolyan gondolta? Miért mondott ilyet?


2013. dec. 28. 12:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Az értelmi szintről meg annyit, hogy egyetemista vagyok.."


úgy imádom az ilyen embereket :'D

egy hülye tapló voltál barátnőddel attól hogy egyetemista vagy még nem vagy különb ember.. bírom mikor ilyen idióta elkezd dicsekedni hogy egyetemista.. mi a f asz köze van annak hogy a szülők ki vannak tömve pénzel és a pici fiukat büfé szakra járatják ahhoz hogy egy tirpák voltál a barátnőddel ?


mindjárt elkezdesz dicsekedni milyen egyetemre jász heha de attól még se ggfej maradsz

2013. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

az ilyenek ütik meg később a nőket. okos lehetsz, de indulati szinten ott vagy mint egy késelős állat


most kell kidobnia téged!

2013. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
2013. dec. 28. 13:04
 14/20 anonim ***** válasza:
Piros Eperkénél a pont :)
2013. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az előzmény sem indok!
2013. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mi van ? Ez a kérdés egyáltalán még kérdéses ?


Egy önkontroll vesztett, indulatoktól irányított, saját védelmedre hülye kifogásokat gyártó személy vagy, aki még ráadásul értetlenkedik is, hogy " én vajon mit szúrtam el ? " - Te szánalom, ha csak nem a pia és a drogok b*szták szét így az agyadat, akkor születésedtől fogva vagy ilyen degenerált, nem ártana változtatnod ezen, mert ha egy olyan csajhoz kerülsz, mint amilyen én vagyok, te még egyszer nem teszed be a lábad az én küszöbömön és úgy repülsz tőlem, hogy a fejeddel nyitod az ajtót.

2013. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Költőnő? ***** válasza:
hát eddig még segítettem volna, de az ilyen egyetemista vagyok, tehát értelmes dumától falnak megyek.
2013. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Idegbeteg állat vagy, én is voltam már kurv.@ ideges de attól még eltörni valaki ajándékát, parasztság. Az meg, hogy egyetemista vagy, nem ment fel ez alól. Amúgy meg örülj, hogy megúsztad, bármelyik másik lány tényleg kidobott volna. Ahelyett, hogy magadat sajnáltatnád a kérdéssel inkább azon gondolkozzál, hogy hogyan engesztelhetnéd ki a barátnődet, ha egyáltalán van még rá esély. És ne szexel tedd Te...főnyeremény...
2013. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A.R. ***** válasza:
Hát te nem vagy ember. Ettől, hogy ő szeretettel vett neked valamit te meg csak úgy gallyra vágod ettől nagyon kiábrándulhatott. Remélem megszipókázod a szitut. :D
2013. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát tényleg egy tapló vagy.

Akármilyen veszekedés közben vagy a barátnőddel,gondolhatnál a következményekre is...ne hogy arra törekednél hátha megoldjátok a problémát és minden rendbe jön,megbeszélitek, erre te csinálsz egy nagyobb problémát...

Legalább ha törni akarsz,ne az ő drága ajándékát,amit jóindulatból adott neked. Én is pl akármilyen ideges voltam,legalább a saját dolgomat cibálgattam és tönkretettem a táskám.Ebből még tanultam is...

2013. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!