Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egyáltalán párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán párkapcsolatot kialakítani? F

Figyelt kérdés

Azon tűnődöm, hogy érdemes egyáltalán? Az itteni kérdések és válaszok is csak azt erősítik meg bennem, hogy teljesen értelmetlen... Oké, az adott pillanatnak jó élni, de van amúgy értelme? 16-25 évesek között egyszerűen úgy érzem semmi értelme nincs.

Ez a generáció a szeretet fogalmát nem ismeri, ha már nincs meg az a szerelmes lángolás, akkor az egyik fél úgy is hamarosan továbbáll, ha adódik egy olyan partner, aki hevesebb érzelmeket vált ki belőle és ez kölcsönös.

Persze, hogy 1 év után mást érzel, mint aznap amikor összejöttél az adott személlyel... Ellenben ha minden jó csak emiatt eldobni? Ennyi erővel 60 éves korunkig is váltogathatjuk a partnereinket...


Rendben, fiatalok vagyunk, élvezzük az életet, ráérünk elköteleződni 30 évesen. Addig pedig ez egyfajta tapasztalatszerzésnek is betudható. De nekem ebből kezd elegem lenni. Kiszállok ebből néhány évre...


2013. dec. 28. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideje , hogy visszavonulj a hegyekbe fel az apátságba.
2013. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig vannak, akik akár 18 éves koruktól ilyen éretten gondolkodnak.
2013. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el ezt a weboldalt egy idöre és ne agyalj annyit
2013. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez nem erőszak...
2013. dec. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Frepi voook ***** válasza:
Kérlek ne általánosíts.
2013. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bennem is ezen kérdések fogalmazódtak meg az elmúlt napokban.

hm, azt hiszem túl sokat lógunk a gyk-n.:D


de azért ne add fel, higyj benne,hogy érdemes és találsz egy normális társat.

2013. dec. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vitatkoznék...


Létezik olyan 19 éves lány, aki a mostani 30+-osokat

megszégyeníti érzelmi téren :)

De van olyan ismerősöm is, aki 35 éves kora ellenére

éretlenebb, mint egy 15 éves.


Ez megint csak emberfüggő, nem korhoz kell mérni.

2013. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt példálózol? Vagyis itt keresel példákat ?

A válaszolók fele szexéhes tizenéves, lófszt se tudnak semmiről. Anyu mindent kifizet nekik. A másik fele, meg hol trollkodik egy kérdés alatt, vagy éppen értelmes választ próbál adni. Ennek az oldalnak, főleg a szerelem-szex kategóriának a 10%-a foglalkozik valós problémákkal. A többi 90 meg f..szság.

2013. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség... 17 évesen is voltam olyan komoly, hogy ha minden jó, benne lettem volna egy komoly, akár életre szóló kapcsolatba. Azt hittem össze is jött, de 2 év után szétmentünk, és nem azért, mert jött egy másik :) Azóta sincs egyikünknek se senkink.

Most 20 évesen ugyan csak úgy érzem, hogy ha találnék egy megfelelő társat, belevágnék újra egy komolyba :) 20/f

2013. dec. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet egy kérdésem? Miért ezen az oldalon szocializálódsz és miért innen szerzel "tapasztalatot"? A saját bőrödön tapasztaltad tán, hogy ilyen az élet vagy csak itt sírsz, mert még nem volt komoly kapcsolatod/szűz vagy/átvertek blabla... ideje lenne befejezni az általánosítást. Bántottak már meg úgy igazán? Te bántottál már meg valakit? Velem mindkettő előfordult, mégis hiszek az igaz szerelemben. Hogy miért? Mert létezik, csak nem mindenki érdemes rá... :) Ilyen egyszerű
2013. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!